ВХОД
Вернуться
NEDI
NEDI
Зарегистрирован:
21 марта 2014

Последний раз был на сайте:
24 апреля 2017 в 19:19
Просмотров профиля:
Сегодня: 4
Всего: 2434
Подписчики (1):
55956947
Tisha ™
Kiev, Ukraine

NEDI

RSS блога
Пол:
женский
Город:
Львов
Место работы:
Маленький украинец
E-mail:
buh.budservice.nov@gmail.com
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
+30
7 февраля 2017, 12:38
# 9 планов Министерства финансов
А де план по наповненню бюджету коштами, повернутими багаточисленною армією податківців НАБУвців, НБУушників, фінансових поліціянтів, і тому подібних від розкриття економічних злочинів у надзвичайно великих розмірах в період з 1991р по 2017р.? А де пропозиції по встановленню соціально справедливих податків і зборів, та перейти до прогресивної школи?
+43
31 января 2017, 15:59
# Больше, чем даст МВФ: появились данные по долгам топ-20 украинских олигархов
Чому немає святого Петра Олексійовича?
0
27 октября 2016, 12:13
# Бахматюк грозит дефолтом
А чому не судять банківських ділків, особливо із відділу по нагляду за банками та аудиторів, які підтверджували звітність? Закон має бути суворим для всіх.
+16
4 октября 2016, 11:55
# Еще раз о земле. Не в последний...
Продажа землі буде обгрунтована тільки при справедливих податках. Шкала цих податків повинна бути прогресивна. Зараз великі податки повинні платити ті, хто за безцінь приватизував майно (заводи, фабрики, магазини і т.д. до 1980 р.) Тобто, всі Ахметови, Порошенки і інші повинні доплатити в бюджет. Провести оцінку всіх обленерго, облгазів, шахт, заводів і від вартості нехай сплачують, наприклад, 1% в рік, якщо акціонерів більше 10, або 2% якщо акціонерів менше 10. Суму податку зменшувати на 1% від суми покращень, реконструкцій, тобто стимулювати оновлення основних фондів. Так само податок на землю. Якщо на 1 людину припадає 20 сотих землі, виділеної під забудову- не платить нічого. Якщо від 20 до 30 — 0,1% від вартості, від 30 до 40 -0,5%. І тут же зникнуть всі ці маєтки з гектарами лісів довкола. А хто хоче мати ранчо — нехай і платить народу України достойну плату, за те що має більший кусок Богом наданого всім нам майна. На справедливості податків базується добробут всіх успішних країн світу.
+17
8 июля 2016, 12:31
# Про тарифи і субсидії
Чому ніхто не згадує, як прощали борги за газ нашим олігархам? Чому «Нафтогаз» у таких збитках? Потрібно, що б олігархи повернули все, що попередні скликання Верховної Зради ЗАКОНОДАВЧО їм списали. Біда наша в тому, що до тіла України присмокталисть пиявки-олігархи, і, вони знекровлюють її економіку. Це головна проблема України. Друга — безкарність бюрократії. Третя — кількість бюрократів.
+38
13 июня 2016, 11:05
# НБУ влип с банком «Надра»
Якщо б це зробив «маленький українець», то засудили б років на 10. А Фірташа не засудять і кошти з його майна не спишуть. Там де сума злочинів перевищує 1 млн. грн. — ніхто і ніколи за злочин не відповість, це все «уважаемые люди».
+39
10 июня 2016, 12:35
# Укрэксимбанк расстался с Курченко
Знов народ України шмаркач розвів, як лохів. «Податки потрібно платити». Звичайно, «маленьким українцям», які оформили валютний кредит на єдину квартиру, банк і наша влада не подарує ні цента. А в НБУ, в прокуратурі, в поліції, в адміністраціях, в судах суми злочинних дій вимірюються тільки мільйонами або мільярдами. В цей же час шахтар з Донбасу стріляє у шахтаря з Червонограду… Сумно…
+13
31 мая 2016, 12:08
# Суд снял арест с имущества Бахматюка
Натравили народ на сході, «втерли» в голови дурню, що їх вороги западенці. Тому східняки, заражені кацапським вірусом кровожерливості, рішили вбивати українців. Не тих вбивають. Не там їх вороги. Потрібно шахтарам іти в Печерський суд.
0
18 мая 2016, 12:23
# Укрэксимбанк купил дорогую рыбу
Все як у Ющенка. «Ці руки нічого не крали». Крали — мозги. Тому потрібно судити і проводити конфіскацію майна у кожного працівника банку, який готовив кредит до видачі, насамперед, у членів кредитного комітету і служби безпеки банку. Без домовленостей тут не обійшлося.

Винні у видачі кредиту із такою заставою повинні повернути нанесені державній банківській установі у 3-х кратному розмірі. Якщо у них немає коштів і майна — нехай шиють рукавиці у тюрмах.
Саме через таких «голубих воришек» не кредитується реальний сектор. В банківських звітах відображається загальна сума кредитів і загальна сума забезпечення. Тому реальний виробник повинен надати «тверде» забезпечення за себе і за того хлопця.
0
1 апреля 2016, 17:34
# Любителям жить в долг посвящается
Правильно, борги повинні віддавати олігархи і чиновники вищого рангу. А для того, що б повернути борги достатньо підписати закон, що 10% відсотків від доказаної злочинно присвоєної суми достанеться тому, хто вкаже на злочинця. Так є в цивілізованому світі. І не потрібно «впарювати» що де доноси — злодій повинен сидіти в тюрмі.
0
18 марта 2016, 13:25
# Почему украинец бедный? Шесть гипотез.
Висновок. Автор пробує нам навішати лапшу на вуха, що олігархів чіпати не потрібно, про корупцію — в статті не має нічого. А також про податкові ставки, державні інститути, розвал освіти??? Де автор взяв цифри? Наші ФОПи (підприємці) не подають звіту в статистичні органи. А це важливіше для державного управління, ніж звітність в податкові органи. У нас мішками возять готівку. Держава не стимулює перехід на безготівкові розрахунки. Замість того державні керманичі дають великий ринок виробникам (своїм) касових апаратів. З точки зору нормальної людини — це рекомендація працювати на рахівниці, замість комп'ютера… Помилки нашої влади можна перераховувати до безконечності. Автор, рекомендую перечитайте все про Сінгапур. А основне для нас — це різні ставки податку. Багаті повинні платити набагато більше. Держава має переросподіляти, це є її основна функція. І якщо цього не зробить держава, то ті хто «недоодержує» це зроблять самі… переросподілять.
+12
23 ноября 2015, 17:02
# «Платить нельзя простить»
А як же бути бідним підприємцям, що брали кредит на бізнес???? Роботи нема — людина заставила єдине багатство — квартиру — часто спільну власність з батьками. Бізнес — не завжди настільки прибутковий, як темпи росту курсу інвалюти.
0
13 октября 2015, 13:11
# Генпрокуратура расследует дело о кредитных махинациях в Укрэксимбанке
Всі кредити є цільовими. І якщо Ексім брав кошти у французів для «Атема», то тільки йому одному повинен був видавати.
+24
7 октября 2015, 17:51
# МВФ одобрил конвертацию валютных кредитов
Кожен банк під кожний кредит, який вчасно не повертається, неважливо повністю чи частково, створює резерви. Сума резервів відноситься на витрати. Тобто, наприклад, банк получив доходу 1.000.000грн., витрат у нього 600.000грн., по ідеї з 400.000грн. потрібно платити податки. А банк до витрат відніс створений резерв і тому не платить податок на прибуток. Банк фінансово зацікавлені в прострочених кредитах. За резерви і несплачені податки банки мовчать. Власники банків одержують свої прибутки. Всі відсотки, що з останніх коштів, сплачують позичальники — це все їхні доходи. Прибутків немає, тому що їх прикрили резервами.збитки несе тільки держава і валютні позичальники. Але у видачі валютних кредитів винні тільки банки. Кожен свій крок банки повинні прораховувати. Видавати кредити (а іпотечні кредити «довгі» (на 20 і більше років банки повинні були під точно такі самі «довгі» валютні депозити. Крім того свою роль відіграла і потужна реклама. Валютні позичальники ні у кого нічого не вкрали
0
7 октября 2015, 11:19
# Порошенко: приватизация госпредприятий уменьшит уровень коррупции
Що б появились кошти в бюджеті потрібно задати всім державним службовцям єдине питання — ДЕ ВЗЯВ. Так як було в Грузії і Сингапурі. Запропонувати все повернути в бюджет добровільно. Хто не заплатив в певний визначений відрізок часу, повинен попасти під фінансову люстрацію. Крім державних службовців під таке правило повинно попасти всі хто має майна більше ніж на 500000тис. доларів.
Страницы: 123
×