VAB

snvnadin 4 листопада 2014, 17:47
Продовжують видавати по 40$ в день і тільки в гривнях. Доларів немає у них і кажуть що і не буде. Повернути свої кошти неможливо. Буду звертатись у суд, іншого виходу немає.

4 листопада 2014, 17:58
А суд, по вашему, выход? удачи тогда.
kana 30
kana 30
4 листопада 2014, 18:16
Скажите кто то знает людей кому чз суд вернули депозит? Думаю это не реально.Только себе еще одну головную боль заиметь. митинг под НБУ, больше пользы, много людей все таки добились возврата своих депозитов.Жаль что у меня только 8 ноября заканчивается.Мытарства еще впереди.
4 листопада 2014, 18:30
Еще никто тут не отписался, что реально получил на руки деньги в рез-те суда. может они скромничают, но факт остается фактом…
Slivanchik
Slivanchik
4 листопада 2014, 19:05
Подал заявление в суд, назначили на 26 число, после решения отпишусь, а то тут реально молчат все
4 листопада 2014, 19:11
Да, держите в курсе, как все происходит.
pkKudasov
pkKudasov
5 листопада 2014, 22:01
Вчера и сегодня в Киеве лично получил в кассе по 77$ в гривневом эквиваленте (985,6 грн). Где по 40$ выдают? Вы указывайте город.
snvnadin
snvnadin
6 листопада 2014, 21:24
В Івано-Франківську, сьогодні та ж сама ситуація 40$ в гривневому еквіваленті, правда вже не по 12.80 як було протягом двох місяців, а по 13.00… можливо ви маєте рацію щодо суду але всеодно мені прийдеться ходити десь біля двох років якщо такими темпами видаватимуть, так що немає що втрачати… щодо мітингу то це теж може бути один з виходів