Проблеми з виплатою депозиту

fineb 23 лютого 2014, 21:19
19 лютого закінчився депозит у Конотопському відділенні №120 ВАБ Банку, але виникли проблеми з його виплатою, в зв«язку з відсутністю коштів в касі банку, пообіцяли передзвонити чере декілька днів, тепер чекаю вказаної дати, щоб зробити свої висновки з роботи банку та оцінити відношення до себе його співробітників. Прошу офіційного представника ВАБ Банку посприяти виконанню банком взятих на себе зобов’язань перед клієнтом і повернути вклад у повному обсязі разом із нарахованими відсотками вчасно (договір вкладу №636392/2013 від 19 серпня 2013 року). Не виплата вкладу — це порушення ст.1060 ЦК України.
Про результати я обов’язково напишу відгуки на різних сайтах, а от якого змісту вони будуть буде залежати виключно від банку. Якщо банк думає про співпрацю в майбутньому, то необхідно виконувати зобов’язання перед клієнтами у повному обсязі. Все ще вірю в чесне ім’я ВАБ Банку.

VAB Bank
VAB Bank
24 лютого 2014, 10:16
Мы приняли к сведению вашу информацию и работаем над скорейшим решением вашего вопроса. Приносим вам извинения за принесенные неудобства. Ситуация временная и обусловлена сложной политической обстановкой в стране. С уважением, ваш VAB Банк