kosmos 11 жовтня 2023, 19:12
Відділення за адресою: Харків, вул. Шевченка, 26
Сегодня 11.10.2023 фонд гарантирования начал выплачивать денежные средства. В 10−30 получила без проблем в Харькове, ул. Полтавский шлях 31 в Укргазбанке. Переоформила половину, банк государственный, ставки норм. Надеюсь с банком все будет норм)))
06020009 7 вересня 2023, 14:32
Відділення за адресою: Київ, вул. Старонаводницька, 13-Б
Вже більше тижня не можемо отримати доллари по завершеному депозиту. Після щоденних дзвінків видали одного разу 500$ що менше 20%. Банк не виконує свої зобов’язання.
Parovoz3 25 серпня 2023, 15:51
Неможливо додзвонитися, жахливий сервіс!!! Хотіла обміняти долари, але тепер немає бажання йти у відділення
06020009 22 серпня 2023, 18:20
Відділення за адресою: Київ, вул. Старонаводницька, 13-Б
31.08.23 завершується доларовий депозит. У мене та дружини. Почитавши відгуки про складнощі у банку з валютою- вирішив подзвонити заздалегідь на гарячу лінію та замовити кошти. Там сказали, що доларів немає і їх отримати по завершенню депозиту не зможете. Я нагадав, що це буде невиконання банком своїх зобов’язань з усіма наслідками.
YeeeH YeeeHq 22 серпня 2023, 12:35
Відділення за адресою: Київ, вул. Старонаводницька, 13-Б
Вчера звонил в отделение, хотел пополнить депозит, в ответ сказали, что руководство ЗАПРЕТИЛО принимать денежные средства, т. е. банк: во первых нарушает условия СВОЕГО же договора, а во вторых это говорит, что банк на гране КРАХА!
Хотел перезвонить в центральное отделение, но оно уже не принимает физ.лиц! переключили на другое отделение, там невнято что-то промямлили, короче банку ВСЁ…
Я по началу хотел писать жалобу в НБУ, а потом понял, не стоит тратить время: скоро времееная администрация все расставит на свои места! Даже хорошо, что не принимают деньги, не надо будет крупную сумму ждать полтора месяца по Фонду гарантирования!
Даже, если банк каким то чудом сохранится, для меня его уже не существует, он потерял репутацию. Больше с ним не хочу иметь дела!
DDR2 21 серпня 2023, 17:33
Сегодня общался с фин.аналитиком, между строк он сказал, что следующим на ликвидацию Укрбудинвестбанк из-за многочисленных нарушения, ведь надо же банку откуда то брать деньги для выплат депозитов 20% годовых… Укрбудинвестбанк сейчас работает по принципу пирамиды.
Также сказал, что сейчас в банке работает куратор от НБУ, который запретил все транзакции, кроме выдачи денег с кор.счетов, погашения задолженности и перевода срочных платежей, …даже пополнить вклад уже нельзя.
Также начали закрывать отделение, чтоб при введении ВРЕМЕННОЙ АДМИНИСТРАЦИИ было проще работать.
Гривну по окончанию вкладов возможно можно ещё получить, а вот валюту выдаст уже ликвидатор по курсу нацбанка.
Центральное отделение уже не работает с клиентами!
Весельчак У 14 серпня 2023, 13:52
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Д. Яворницького, 96
Сегодня 14.08.2023 не смог забрать с банка свой валютный вклад по окончанию срока действия депозитного договора. Нонсенс!
Начальница отделения уведомила, что такая ситуация уже вторую неделю, в Киевском центральном офисе банка идёт какая-то проверка, поэтому банку запретили сейчас покупать валюту для выплаты своих обязательств. Пообещала, что вопрос, возможно, решиться к 16.08.2023, но это не точно. Предложила, как вариант, забрать гривной, на что я отказался. Вся эта история сильно обескуражила. Ушёл из банка без своих денег.
Poiuyy 8 серпня 2023, 9:52
Интернет магазин обманул на крупную сумму. Сразу сообщил, несколько раз разными способами. Все прошло наплевательски. Могли все объяснить, вернуть деньги, заморозить сумму у юр.особы мошенника. На все наплевать. Даже не захотели взять мои данные и мошенника и телефон. Самый ужасный банк.
forx94 31 липня 2023, 12:04
Маю тут картку вже 5 років і цілком задоволена роботою банку. Дуже привітні співробітники. Двічі за цей час втрачала картку — двічі вони допомагали з відновленням максимально швидко
KhrystynaTusja 23 липня 2023, 23:15
Відділення за адресою: Львів, вул. Д. Апостола, 10
Більш аферистичнішого банку не зустрічала в житті. Начальство «кришує» працівників, які порушують посадову інструкцію по усіх пунктах.
Masha2023 21 липня 2023, 11:15
Те, що я шокована якістю обслуговування працівниками вашого відділення, яке знаходиться на території Сервісного Центру МВС в ІФ, це нічого не сказати. Де ще таке можна побачити, щоб чоловік відстояв всю чергу для оплати послуг, але його послали до працівників СЦ за якимось кодом, якого виявляється непотрібно, щоб просунути в черзі «своїх» бігунків і перекупів. А отримавши відповідь від працівників, що цей код не потрібен, ти знову стоїш цю живу чергу, і на цей раз тебе обслуговують не вимагаючи жодного коду, а на запитання «Що код уже не потрібен?«просто посміхаються. Ймовірно, що просто працівники отримують невелику до зп від «особливих» клієнтів.
Bitaliy19 27 червня 2023, 22:28
Я давно є клієнтом УБІБ і можу впевнено сказати, що цей банк пропонує мені безліч переваг як клієнту. Обслуговування на найвищому рівні — персонал завжди доброзичливий і готовий допомогти. У них також чудові умови для відкриття та обслуговування рахунків, з мінімальними комісіями та зручними онлайн-інструментами.
Мінфін
Відповідь адміністратора
14 липня 2023, 18:49
Відгук не зарахований (на 30.06.2023).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку / даної компанії.
Не клієнт цього банку. Виникла необхідність оплатити платіж 300 грн., (Якби вибір без вибору, бо відділення розташоване де автосалон, ТЦ 3242 + приймають платежі за проходження експерта. І саме там треба все оплатити швидко і всім треба квитанція) за комісію заплатила 50 грн. Потім цей платіж необхідно було повернути, але платіж не вернули. Бо повернути можна було на протязі 15 хв., а я прийшла на 16.

За цю комісію, що бере цей банк, можна і вдосконалити повернення коштів на більшому проміжку часу. Тим більше, що одна людина платить мінімум 2 платежі по 50 грн. Гарний дохід на одній комісії.
Pana 22 травня 2023, 10:57
час від часу стикаюся зі затримками в обробці платежів — як пофіксити цю проблему? служба підтримки не завжди відповідає, доводиться довго чекати
Malyna21 27 квітня 2023, 12:53
Більш непривітної служби підтримки ще не зстрічала. Хтось намагався відкрити картку в цьому банку на мій номер, я написала в службу підтримки щоб виправили цю ситуацію. Мало того що мене мало не послали, так ця ситуація ще і багато що говорить про надійність банку
doow99 27 березня 2023, 9:42
Я клієнт банку вже 3 роки. Жодного разу не було проблем с банком. А тут заблокували гроші, які мені перевіли закордоном. Вже пройшов місяц, а мені підтримка не так і не відповідає. Гроші не повертають. Шахраї!
leraaa1 27 лютого 2023, 7:57
Чомусь дуже довго відповідають на питання в чаті у ФБ. Я декілька днів уточнював про преміальну картку. Маю депо в них, наче все добре. Щкода, що нема бонусів к депо.
mekofo 26 січня 2023, 10:28
Спочатку все нормально, розповідають, а потім роблять з тебе *** І відсотки виходять на виплатах не ті, що прописивали в договорі. Коли підійшов розібратись, то мені сказали, що це утримання за обслуговування карти. Лохотрон.
requiming 24 січня 2023, 13:07
Хороший банк, выполнил все обязательства по депозиту 100к
rowenel 27 грудня 2022, 10:37
Маю головний біль з цим банком! За перше прострочення за весь час користування кредитним лімітом надзвонювали в неробочий час! Та ще і хамят! Вчора прийшла смс із текстом, що я злісний боржник, якого розшукуют)) ви серьозно??)). Зробили з мене шахрая. Коли я у відповідь зателефонувала з проханням роз’яснити таке повідомлення, почула хамський голос з вимогою, після чого працівник кинув слухавку.
Головна / Банки України 🏦 / Укрбудінвестбанк 💰 / Відгуки про Укрбудінвестбанку 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Укрбудінвестбанку, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.