Не віддають депозит.

kriss111 10 серпня 2015, 20:35
Відділення за адресою: Львів, вул. Наукова, 96
10.08.2015 прийшовши в відділення №4 м.Львова, я простояла пів години в черзі для оформлення квитанції для отримання грошей у касі з валютного депозиту, після цього я ще постояла в чергу в касу, де мені не видали грошей, тому що не прцює програма. Коли буде працювати не знають. Сказали прийти пізніше. Найцікавіше те що програма працює тільки щоб покласти на депозит, а щоб зняти не відомо коли буде працювати, схоже що просто не хочуть віддавати. Чому працівники не попереджають про це до того як стаєш вчергу? Коли я знову приїхала через годину, вона знову не працює і коли буде працювати далі незнають, на вимогу повернути мої кошити з депозиту (невелику суму залишку в 250 $), приводять охоронця і погрожують натиснути якусь екстренну кнопку для виклику охорони, яка мене виведе. На запитання коли мені прийти, кажуть дзвонити на гарячу лінію. Подзвонивши на лінію я 10 хвилин прослухала про те що мій дзвінок дуже важлий, я так і не дочекалась вільного оператора. Провівши кілька кодин в банку я так і нічого недобилася, те що я приїхали з іншого кінця Львова в 35 градусну спеку вони назвали моїми проблемами. Запитавши в працівника, як мені до них подзвонити щоб дізнатись чи працює програма, мені сказали стати в чергу почекати. Оскільки в мене часу не було я поїхала. Почала шукати на сайті банку номер телефону, а його там не має і далі треба дзвонити на гарячу лінію на якій треба знову чекати на оператора, щоб він сказв номер в банк. З таким я ніколи не стикалася в жодному банку. Я розумію що якщо сума депозиту не велика до можна до клієнта наплювательськи відноситись )))). І ще написала листа на сайті ПУМБ зі скаргою і з проханням передзвонити ну звичайно вони не передзвонили :))) Цікавить питання чи це вони спеціально не віддають депозит чи це просто в них такий бардак??? Хто мені має компенсовувати втрату часу і бензину?? Прийдеться знову їхати перевірити чи працює програма :)))
ПУМБ
11 серпня 2015, 11:22
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'яков і приносимо вибачення за незручності. Судячи з інформації, що ви надали, для того щоб написати скаргу ви скористалися формою на сайті: pumb.ua/ru/about/feedback/feedback/. У повідомленні також треба вказати ваші ПІБ, контактні дані, а також адресу і дату звернення у віділенння. Термін розгляду скарги — до 5 робочих днів. Дякуємо за звернення.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ