... по-Приватовському.

olstas 28 серпня 2015, 17:31
Можливо я помиляюся, але в мене складається враження, що керівництво Приватбанку дає вказівки розводити клієнтів, коли є така нагода. Наводжу факт. Почувши, що банк Фінансова Ініціатива оголошують неплатоспроможним, я за допомогою додатка від Приватбака iPay перекинув кошти з карточки банку Фінансова Ініціатива на карточку Приватбанку. Операція пройшла успішно, про що прийшло повідомлення на телефон платника, що кошти списано і мені прийшов чек про успішність операції. Це відбулося 23.06.15 р., а кошти до цих пір не зараховані. Банк, знаючи про те, що не отримає відповіді від збанкрутілого банку Фінансові Ініціативи, говорить мені наступне: “Ваш платеж находится на стадии проверки. Мы отправили официальный запрос в банк плательщика.Как только ответ будет получен, мы мгновенно проведем платеж”. Я думаю не єдиний, кого Приватбанк хоче розвести.

PrivatBankQM
PrivatBankQM
28 серпня 2015, 18:05
Шановний клієнте, доброго дня!
Ваш платіж знаходиться на перевірці. Висланий запит у банк відправника для підтвердження Вашої особистості.
Терміни залежать від банку-емітента, як тільки буде отримано відповідь, платіж буде проведений.
З повагою, ПриватБанк
olstas
olstas
31 серпня 2015, 16:04
Я не розумію кого перевіряє Приватбанк. Платника я можу привести в любе відділення Приватбанку разом з платіжною картою і телефоном на який приходило СМС. Отримувач платежу — я. Також можу прийти в любе відділення Приватбанку. А відповіді від банку-емітента не буде, Приватбанк про це також знає.
sergunya73
sergunya73
28 серпня 2015, 18:44
Это называется — «из огня да в полымя». Спасался от фиников, а попал в Приват. 8)
«Операція пройшла успішно, про що прийшло повідомлення на телефон платника, що кошти списано»
Те, що кошти списано, аж ніяк не означає, що вони тут же повинні зарахуватись в іншому банку. А оскільки ФІ був уже неплатоспроможний, то нема гарантії, що гроші взагалі покинули межі цього банку. В любому випадку відповідь на запит тепер прийдеться чекати довго і нудно.