Мало того,що пропали кошти(кредитний лімит)з поточного рахунку

gvozdyak1611 20 березня 2015, 14:08
11.03.-12.03 2015 було викрадено кошти з поточного рахунку в сумі 36000,00 грн… На запит в службі безпеки банку, які проводяться роботи по пошуку злочинця одержую відповідь: йде розслідування чекайте.А, що чекати, якщо кожного дня йде нарахування % по кредитному рахунку+ з 17.03.2015 почав діяти новий договір від 17.03. по якому нібито я заліз в овердрафт по картці і за це мені начислюють % і пеню.На питання де і коли знімались кошти в центрі мені назвали суму і число, але як таке можливо і Що в виписці якимсь чином ця сума була повернена ні мій рахунок 13.03. о 03:50 ночі менеджер не зміг пояснити.Ним була подана чергова заява.Результат по цій заяві може бути протягом 10 днів.А % і пеня дальше начисляється. Я не знаю як вже зцим всім боротися.Таке враження, що в банку рішають вже як красти, то йти до останьої копійки і ще плюс нагрітись на цьму.По заяві про прохання не начисляти % до вияснення обставин кражі, адже було впроваджено кримінальну справу теж не має відповіді.Якись деталі по пошуку крадіїв теж відповіді немає.Банк тупо морозиться.З статусу клієнта і потерпілого ми помаленько переходим в статус шахраїв, адже це ми не забезпечили безпеку свого комп*ютера(по їхніх словах)і в нас взламали Приват24.А тоді виходить, що система Приват24 це не Привата і будь-хто може взламувати викрадати і за це нічого не світить, а тільки клієнт і користувач цієї програми є відповідальний.А банк на цьому ще й буде наживатись, адже людям начисляються %.

20 березня 2015, 14:46
Не переживайте. Ви ще незнаєте моєї справи, Ви би були в шоці! Якби Ви жили неподалік, я б Вам допоміг написати те, що треба! А так Ви далеко і я Вас не знаю! )
20 березня 2015, 16:36
Доброго дня!
З повагою, ПриватБанк.
Людмила Корбутова
Людмила Корбутова
20 березня 2015, 16:00
Да, уж… жизнь не без добрых людей… Уважаемый писатель abwehr1984 вы живете по такому принцепу «А Я ЗНАЮ НО НЕ СКАЖУ». Лучше вообще не пишите свой бред.
20 березня 2015, 16:04
Чому Ви так реагуєте, Ви мене не так зрозуміли, я ж неможу викласти ту скаргу на приватбанк на 18 сторінках у цих повідомленнях, тут мало місця.
20 березня 2015, 16:23
Ну хоча б в декільках словах напишіть і результат своєї боротьби з цими «титанами»
20 березня 2015, 16:32
Доброго дня!
Дозвольте нам докладно розглянути Вашу ситуацію. Направте, будь ласка, на help@pb.ua деталі ситуації, що склалася та контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити інформацію і надати більш детальну консультацію.
З повагою, ПриватБанк.
20 березня 2015, 17:38
Ваші шановні Приватівці консультації не потрібні, памятайте лозунг «клієнт завждив правий», так що допобачення!
20 березня 2015, 17:40
Для початку пораджу бідному колезі отримати в обслуговуючому відділенні Прихватбанку виписки по рахунку, але з самого початаку виникнення відносин, і лише тоді у нього по цих виписках вилізуть очі, якщо звісно він зрозуміє що в них відбувається!
20 березня 2015, 19:05
Я вже нічого не розумію, бо звідкись взялась 1000,00 з овердрафту потім ці кошти повернулись на рахунок в ночі звичайно вони ці кошти не замітили, але % не забулись почати нараховувати
20 березня 2015, 22:49
Ще раз кажу підіть і культурно замовте виписку по рахунку!
20 березня 2015, 22:50
Короче так напишіть мені сюда, я Вас дещо покажу abwehr1984@ukr.net
21 березня 2015, 10:40
Кожного дня до правоохоронних органів та відділень банків надходять заяви від громадян, з банківських карт яких без їх згоди були зняті гроші. Сьогодні це досить поширений вид шахрайства. Банки постійно попереджають клієнтів про те, як користуватися картою, щоб мінімізувати ризики, однак і злочинці не сидять на місці, придумуючи все нові способи крадіжки «пластикових» грошей.

Нерідко клієнти банку стають жертвами шахраїв через свою ж необачність та надмірну довірливість, коли, наприклад, порушення порядку користування електронними платіжними засобами тягне за собою здійснення транзакцій без їх згоди. У такому випадку необхідно якомога швидше звернутись у банк та правоохоронні органи, проте, на жаль, прогноз невтішний.
21 березня 2015, 10:40
Якщо внаслідок порушення клієнтом відповідних правил користування банківською картою (розголошення конфіденційної інформації, невжиття належних заходів для блокування втраченої карти тощо) незаконно списані його власні кошти, то їх повернення можливе лише шляхом подачі цивільного позову у рамках кримінального процесу в разі встановлення працівниками правоохоронних органів винних осіб(особи) і притягнення їх до кримінальної відповідальності.
Якщо через необережність клієнта, недотримання ним відповідних умов та правил надання банківських послуг, злочинцеві вдалося викрасти кошти з кредитного рахунку, то відшкодовувати спричинену банку матеріальну шкоду доведеться клієнту. Звісно, якщо міліція знайде цих злочинців, то клієнт матиме нагоду стягнути з них кошти у судовому порядку, як зазначено вище.
21 березня 2015, 10:43
Як діяти у випадку несанкціонованого списання коштів, що відбулося без участі власника рахунку (держателя банківської карти) і не пов'язане з порушенням правил користування банківською картою, які встановлені банком?

Перш за все необхідно негайно зателефонувати в службу клієнтської підтримки банку і повідомити про факт здійснення несанкціонованої транзакції. Бажано цього ж дня звернутись до банку з письмовою заявою, складеною на ім’я Голови правління банку, про несанкціоноване списання грошових коштів з банківського рахунку, яке відбулося внаслідок шахрайських дій і жодним чином не пов’язане з порушенням встановлених банком умов та правил надання банківських послуг, зокрема правил користування банківською картою (у заяві зазначте вимогу щодо видачі роздруківки (виписки) про рух грошових коштів!!!).
21 березня 2015, 16:00
Ремарка:
Відповідно до п. 6.7 Положення «Про порядок емісії спеціальних платіжних засобів і здійснення операцій з їх використанням», затвердженого Постановою Правління Національного банку України від 30.04.2010 року № 223, емітент у разі здійснення недозволеної або некоректно виконаної платіжної операції, якщо користувач невідкладно повідомив про платіжні операції, що ним не виконувалися або які були виконані некоректно, негайно відшкодовує платнику суму такої операції та, за необхідності, відновлює залишок коштів на рахунку до того стану, у якому він був перед виконанням цієї операції.
21 березня 2015, 10:44
Можливо, у банку відмовляться приймати заяву з дотриманням відповідних правил (штамп, дата, ПІП уповноваженої особи, підпис), тоді скористайтеся послугами Укрпошти у найближчому відділенні і відправте заяву на адресу головного офісу банку цінним листом, з описом вкладення та повідомленням про вручення.
Далі на черзі звернення у міліцію з відповідною заявою [треба детально описати ситуацію (де використовувалася банківська карта: банкомати, сервіси, інтернет магазини і т. д., за яких обставин було виявлено зникнення грошей, інші відомості, які пов’язані з інцидентом), наголошувати на суворому дотримання всіх правил та рекомендацій стосовно користування банківською картою та непричетності до несанкціонованих операцій, вимагати провести перевірку, встановити, яким чином став можливим доступ до грошових коштів на рахунку і вирішити питання про відкриття кримінального провадження].
21 березня 2015, 10:47
До речі, якщо мова йде про несанкціоноване списання коштів з кредитного рахунку, то держателю банківської карти обов’язково необхідно написати Голові правління банку листа з проханням(вимогою) про звільнення від сплати суми коштів, що були переведені з карткового рахунку, та відсотків через незаконність банківської транзакції, мотивуючи тим, що він неухильно дотримувався встановлених банком правил користування платіжним інструментом і абсолютно не причетний до цього прикрого випадку, тому не зобов’язаний з власної кишені відшкодовувати збитки, заподіяні банку шахрайськими діями невідомих осіб!!!
Ahmad77
Ahmad77
21 березня 2015, 22:07
Мошенник жертвам — Не радуйтесь жизни — мы сделаем это за вас!, Это даже по серьезнее чем мой случай о мошенничестве: minfin.com.ua/company/privatbank/review/70009/

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Мало того,що пропали кошти(кредитний лімит)з поточного рахунку