Про бонусні кошти у розмірі 15 % на державу

Paduslav 10 жовтня 2014, 16:20
Якщо бонусні кошти банк з відсотків Депозиту плюс у розмірі 15% відраховує державі, то як цими бонусними коштами користується держава? Не можу зрозуміти невже у мережі магазинів Бонус плюс?
10 жовтня 2014, 17:15
Paduslav, рахунок «Бонус Плюс» є унікальною послугою банку, наданої нашим клієнтам. В момент нарахування відсотків по депозиту «Депозит Плюс», частина нарахованих відсотків щомісяця зараховується на рахунок «Бонус Плюс», проте перерахування податку, в розмірі 15%, здійснюється державі в такому ж вигляді, як і відсотки за звичайним вкладом. З повагою, ПриватБанк.

10 жовтня 2014, 16:29
ЦЕ ПОПЕРЕДНІЙ КОМЕНТАР ПРИВАТБАНКУ: Paduslav, добрий день!
Частина відсотків по вкладу «Депозит Плюс», яка зараховується на рахунок «Бонус Плюс» також оподатковується. Податок 15% утримується з усіх нарахованих відсотків за рахунками клієнтів, за винятком відсотків, нарахованих за такими коштами, як пенсія, зарплатня, соціальні та інші видатки.
З повагою, ПриватБанк.
ihudak
ihudak
10 жовтня 2014, 17:46
Бонус-плюс — це віртуальні гроші. Податок знімається з того ж бонус-плюс рахунка? Чи з карти?
Наприклад, на карті є 0 грн. На бонус-плюс впало 100 грн (наприклад, за відкриття іменної World карти). З тих 100 грн має знятись податок. Коли він зніметься, то які баланси будуть:
на карті -15 грн (мінус), а на Бонусі 100?
чи
на карті 0, а на Бонусі 85?
10 жовтня 2014, 19:04
Якщо державі банк бонусні кошти у розмірі 15 % з відсотків вкладу переводить та перераховує як звичайні гривневі гроші, то чому нам вкладникам робить такі обмеження тільки для розрахунків у мережі магазинів Бонус плюс, яка постійно звужується. Будьте справедливими і рівними перед нами і державою і нараховуй % по «Депозиту плюс» тільки основними, а не бонусними грошима. А то для держави переводите бонусні гроші в основні, а нам вкладникам хто вас інвестує звужуєте таку можливість. ЦЕ НЕ СПРАВЕДЛИВО ?!
PrivatBankQM
PrivatBankQM
12 жовтня 2014, 10:15
Paduslav, доброго ранку!

За допомогою рахунку «Бонус Плюс» Ви можете оплачувати покупки в понад 50 000 торгових точок-партнерів програми (http://bonus.privatbank.ua/ua/) і цей перелік постійно збільшується. Нагадаємо, що оплачувати покупки за допомогою рахунку «Бонус Плюс» Ви також можете в інтернет-магазинах. Запевняємо, що в широкому переліку торгових точок партнерів, Ви обов'язково знайдете необхідний для себе. На поточний час Ви можете придбавати за нараховані бонуси товари народного споживання, ліки в аптеках, розплачуватися в кафе і ресторанах, купувати меблі, телефони, інше.

З повагою, ПриватБанк.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Про бонусні кошти у розмірі 15 % на державу