ПІдприємець не може боротись з армією юристів привату

luba1505 24 вересня 2014, 20:16
Приват своім розширенням послуг населенню в одностороньйому порядку міняє умови співпраці, Чому інформація новин тільки в електронному вигляді. Так легше дурити людей і виставляти борги за невикористані кредитні кошти!!! Візьму себе до прикладу. Я проживаю у невеликому селищі на Прикарпатті. Де не завжди і не всюди є інтернет! Я представник малого бізнесу, у мене немає фінансовоі можливості тримати на фірмі юриста. Як патріот Украіни я працюю і всіма силами стараюсь допомагати Украінській Арміі. Я ніколи не брала в банку кредити, і не вірила що так просто можуть повісити на моі плечі гроші, які я ніколи не просила. Виявляється що коли я відкривала рах, і давала зразок підпису тим самим я підписалась на всі «новшества» які впроваджує приватбанк. Тим більше я виступаю гарантом за цю фірму. Ця бандитьська схема яка обкрадає простих людей і дає ще одне джерело збагачення для олігарха. Я укладала договір з Приватбанком у 2008році. Таких послуг як кредитні ліміти не було. Той договір був мною уважно вичитаний. Я сподівалась що вибрала порядного і надійного партнера в бізнесі. На сьогодні на рах фірми мінус 108тис і невідомо скільки відсотків за кошти які не брала. Це бандитська схема!!! Трудно доказувати злодієві що він не злодій!!!
25 вересня 2014, 10:39
Любов, добрий день!
Нам щиро шкода, що Ви зіткнулися з настільки несприятливою ситуацією.
ПриватБанк активно бореться з шахрайством. Ми дотримуємося політики нульової терпимості до шахрайства і використовуємо весь арсенал заходів щодо запобігання крадіжки коштів наших клієнтів, але і клієнти повинні дбати про безпеку своїх грошей.
За Вашим зверненням було проведено службове розслідування, про результати якого Ви проінформовані в телефонному режимі.
Банк завжди готовий до співпраці на основі взаємних дій у відповідності до законодавства України.
За результатами розгляду для вирішення даного питання ми рекомендуємо Вам очікувати відповіді від правоохоронніх органів.
З повагою, ПриватБанк

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ПІдприємець не може боротись з армією юристів привату