Сожалею, но Вы меня обманываете и вводите в заблуждение

avr33 26 серпня 2014, 16:35
В ответ на пост ниже, Вы же сами указали — базы утрачены. А теперь я приведу то что пришло мне на электронный адрес. ОНО НЕ СООТВЕТСТВУЕТ СУТИ. ГДЕ УКАЗАНО ПРО УТРАТУ БАЗ В ОТВЕТЕ??? Давайте не будете делать из своих клиентов откровенных болванов, а? Вот текст Вашего ответа на который вы ссылаетесь, то что я получил сегодня:

Шановний__________!
Нажаль, ми не маємо змоги надати письмову вiдповiдь на Ваше звернення, тому що
поштові відправлення, які направлені УДППЗ «Укрпошта» з материкової частини України, не
приймаються поштою АР Крим та м. Севастополя та повертаються у зворотному напрямку.
Враховуючи ситуацію, що склалася, Укрпоштою призупинено приймання поштових
відправлень в напрямку півострова Крим.
ukrposhta.ua/do-uvagi-kliyentiv-6.
В своїй діяльності Банк керується перш за все вимогами чинного законодавства
України. Основними законодавчими та нормативно-правовими актами України, що регулюють
правовідносини, які виникають між банком та клієнтами під час укладання угод, є Цивільний
кодекс України, Закон України “Про банки і банківську діяльність”, нормативно-правові акти
Національного банку України, інші законодавчі й нормативно-правові акти тощо.
Нажаль, на сьогоднішній день відсутня законодавча база, яка б визначала юридичний
статус та основи діяльності банківської системи України в Криму з врахуванням тих змін, які
відбулись останнім часом в суспільстві. В зв'язку з невизначеністю на теперішній час статусу
території Кримського півострова та її правового режиму, а також в зв'язку з відсутністю
законодавчо визначених особливостей діяльності державних органів та органів місцевого
самоврядування, підприємств, установ і організацій в умовах, що існують на теперішній час
на території Криму, Банком було призупинено обслуговування клієнтів та роботу відділень
Кримського ГРУ ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”.

Надеюсь, ПАО КБ Приватбанк УСТРАНИТ оплошность и я буду иметь возможность ознакомится с ответом по сути своего вопроса. Вопрос приведен постом ниже, в данном блоге. Ранее Вам был обещан ответ, пока его нет.
В конце концов, оплачивая Вам свою задолженность по кредиту лично я с вас документов не просил.
Совесть иметь надо.
С ув. ИНН 2854402194

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Сожалею, но Вы меня обманываете и вводите в заблуждение