позор)))

clientstavs 4 травня 2014, 22:51
Я маю кредит в приват банку. Мало того що з 600грн мені зробили 1000 то ще й спокою не дають я оплочую оплочую і бачу що не оплачу ніколи… І ви працівники маете наглість телефонувати день і ніч і погрожувати вдаватися до не цензурної лайки. Чому у вас не співпадають дані з гарячої лінії і з 056… коли сьогодні пелефонують з 0567369129 і кажуть оплатити не ясно який штраф в сумі 540грн а по гарячі лінії штрафу не мае заборгованості не мае а на карті е 126грн. І я телефонуючи на номер 3700 ШІСТЬ раз (не зеднували з оператором) додзвонившись людина зі мною говорить як робот відповіді на запитання не дае а говорить лиш одне-оплатіть штраф в сумі 540грн так от запитую ЗА ЯКИЙ… і розмова перервалася. Ви б мали хоч грам совісті в такий час і так розводити людей
5 травня 2014, 10:00
Доброго ранку, шановний Клієнт!

Насамперед прийміть наші вибачення, якщо дзвінки співробітників доставили Вам незручності. Ми обов'язково перевіримо їх коректність і, у разі виявлення порушень, приймемо управлінські заходи по відношенню до співробітника.
На жаль, даних наданих у відгуку недостатньо, щоб перевірити наявність заборгованості по Вашій карті і прокоментувати виниклу ситуацію. Будемо вдячні, якщо Ви вкажете на help@pb.ua номер Вашої картки і посилання на це повідомлення, а також номер телефону, на який надходили дзвінки від співробітників банку та їх дату. Ми перевіримо дані і проконсультуємо Вас зі всіх виниклих питань.
Заздалегідь вдячні за зворотній зв'язок!

З повагою, ПриватБанк.