мені заблокувало мою Пенсійну карту 6762 4685 0246 6158

Є Руслан 20 січня 2014, 18:31
Добрий день, мені заблокувало мою Пенсійну карту 6762 4685 0246 6158, я прийшов у своє відділення за адресою Львівська обл. м. Новий Розділ, там співробітник підтвердив мій платіж, через який заблокувало мою карту ( Пенсійну карту 6762 4685 0246 6158 ) і доступ в Приват24, доступ до Приват24 розблукавали мені, а карту співробітник сказав, що вже не розблокують і її треба перевипустити, я погодився з ним і він подав заявку на перевипуск моєї Пенсійної карти 6762 4685 0246 6158, і дав мені номер заявки 3700492 від 26.12.2013, вже скоро мине місяць, а карту так і не перевипустили, на неї мені приходить пенсія і соціальна допомога. а я не можу скористуватися свойми коштами, чому так довго перевипускають мою карту і хто винуватий в цьому, прошу терміново розібратися.
Благаю, допоможіть мені будь-ласка!!!
21 січня 2014, 10:12
Шановний Руслан Юрійович!

Дякуємо Вам за Ваше звернення
Шкодуємо, що у Вас склалася така ситуація. Дійсно з перевипуском Вашої картки існували технічні труднощі і питання передавали програмістам на розгляд. На даний момент проблема вирішена, і, як нам повідомив, співробітник Віталій Ігорович, до якого Ви раніше зверталися, Ви можете в будь-який зручний для Вас час звернутися у відділення і карту зможуть Вам перевипустити.
Приносимо свої вибачення за доставлені незручності.

З повагою, Катерина.
ПриватБанк.

Є Руслан
Є Руслан
21 січня 2014, 19:27
Дуже Вам, дякую, дійсно сьогодні дзвонили з банку, повідомили, що моя проблема вирішенна, спасибі Вам!!!
PrivatBankQM
PrivatBankQM
22 січня 2014, 12:14
Шановний Руслан Юрійович!
Дякуємо Вам за Ваше звернення. Гарного Вам дня.
З Повагою, Катерина.
ПриватБанк.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / мені заблокувало мою Пенсійну карту 6762 4685 0246 6158