Боротьба Приватбанку із шахрайством чи сприяння збільшенню кількості шахраїв?

olenamaryjane 9 серпня 2013, 10:30
Бачу що незадоволених людей обслуговуванням цього банку в рази більше ніж задоволених! Добавлю що не знаходила скарг про шахрайство за допомогою будь-якого іншого українського банку, крім Приват.
Хочу поділитись своїм випадком, щоб попередити людей про новий спосіб шахрайства, який придумали завдяки недосконалості безпеки банку.
Подзвонила мені людина, що хоче купити мою річ, яку я продаю на сайті. Представився співробітником компанії, що скупляє взуття для ринкового продажу. Дуже правдоподібно цікавився товаром і торгувався. Потім сказав, що йому все підходить, що зробить передплату і хоче щоб я записала дані куди йому відіслати річ Новою поштою. Я сказала, що спочатку чекаю передплати, а потім смс-ки з адресою. На що він відповів, що оскільки в них компанія, то вони проводять платежі лише з рахунків на рахунки, але картка у них від іншого банку. Тобто він переведе на моє імя платіж і я повинна ввести код того платежу у банкоматі, щоб мені надійшли перечислені ним кошти. Колись чула про подібну систему міжбанківських переводів, і погодилась. При тому попросила людину прислати той код мені смс-кою, а я сама введу його в банкоматі, на що отримала відмову, в звязку з тим, що там складно розібратись, краще щоб він по телефону все сказав під час проведення операції.

Так він і продиктував все що треба натискати і вводити у банкоматі. Після операції людина сказала що платіж не пройшов, в нього це відображається, треба зробити те саме знову — і продиктував все знов, а після цього все з початку 3й раз, бо на 3й раз в банкоматах точно все спрацьовує. Після чого чоловік ввічливо подякував і сказав чекати смс з його даними для пересилання товару. Чекаючи на них, я глянула на чеки, де йшлось про переведення з моєї карти на іншу, номером якої і виявився підставний «код міжбанківського переказу». Тобто замість отримати кошти, я їх відправила способом обману, та ще й 3 рази((

Я одразу звернулась до працівниці банку, заблокували мою карту, але кошти вже встигли зрахуватись всі 3 рази, загальною сумою в 2000грн. До того ж я не підозрювала, що можу будь-що втратити, оскільки на мому рахунку було десь 2 грн… а виявилось, що кредитний ліміт, який я намагалась відключати, таки не відключився… от і мені пішли в мінус вкрадені гроші.
На щастя я запамятала номер карти, який вводила, хоча шахрай навмисне не давав його записувати. За ним ми вичислили всі його дані, на рахунку побачили виписки про отримання коштів від мене і одночасне їх зняття. На разі Служба Безпеки Приват банку веде розслідування, як і інші правоохоронні органи. Чомусь не можу звязатись зі службою безпеки банку, контакти яких засекречені, і запитати про перебіг справи. Вся інформація про шахрая у них є, так як і прямі докази його злочину. Чому вони так повільно працюють?????????? Може вони чекають поки зловмисник зітре свій слід із банку, щоб не вести діло до кінцяі нічого нікому не повертати?
На разі нічого виплачувати банку я не збираюсь, у разі їх відмови встановити справедливість подаватиму на них до суду. А поки що шукаю захищений і надійний банк, чого і вам бажаю!
9 серпня 2013, 11:00
olenamaryjane, доброго дня!
Нам щиро шкода, що Ви зіткнулися з подібною ситуацією. Так як заяву в службу безпеки вже написано, рекомендуємо дочекатися результатів розгляду. Заява буде розглянута протягом 45-ти днів, з моменту написання.

ПриватБанк завжди гарантує збереження Ваших коштів, але і Ви повинні дбати про безпеку своїх грошей. Ми склали 7 простих правил privatbank.ua/safeness/, дотримуючись яких Ви зможете не стати жертвами шахраїв.

Настійно рекомендуємо не допускати просрочек до завершення розгляду.

Хотіли б звернути Вашу увагу, що при порушенні термінів погашення заборгованості передбачені штрафні санкції такі як:
-при наявності прострочення сплати обов'язкових щомісячних платежів понад 5 днів нараховується пеня і одноразово стягується 50 грн. Розмір пені розраховується за такою формулою: базова відсоткова ставка за договором / 30. Пеня нараховується на суму обов'язкового щомісячного платежу за кожний день прострочення його сплати в кожному випадку порушення строків сплати кожного з обов'язкових щомісячних платежів окремо.
-при наявності прострочення сплати обов'язкових щомісячних платежів понад 30 днів нараховується штраф у розмірі 500 грн + 5% від суми всієї заборгованості за кредитом (тіло кредиту, нараховані відсотки, комісії) в кожному випадку порушення строків сплати кожного з обов'язкових щомісячних платежів окремо.
Детально ознайомитися з інформацією, Ви можете на сайті privatbank.ua/platezhnie-karty/obschaja-procedura-raboty-s-dolzhnikom/.

Дякуємо за відгук!
З повагою, ПриватБанк.

Vtyn
Vtyn
9 серпня 2013, 11:29
Эк как они про штрафы быстро пишут, вы людям конкретно на вопросы отвечайте, а не пишете что разберемся, а сами на морозе!
9 серпня 2013, 11:44
В Європі такі питання вирішуються за пару днів, максимум тиждень, але так, в Україні справа до розгляду доходить лише за 45 днів.
test name pzx_001
test name pzx_001
11 серпня 2013, 10:14
Олена напишіть заяву в міліцію і не вірте «Привітбанку», мають порушити кримінальну справу по 190 ст. Кримінального кодексу України. Ніяка служба безпеки Вам нічим не поможе — ви нічого не писали, не підписували (заяву про шахрайство) так що очікувати позитивного результату Вам нічого. Також не платіть будь-яких грошей як плату за кредитний ліміт (ваші 2000 грн. які вкрали) банк такі кошти відшкодовує з власного прибутку або їх повертає казначейство банку через виплати по рішенню суду шахрая
11 серпня 2013, 17:32
Дякую за відгук,Євгеній!
Кримінальна справа то порушена, але коли я запитую на якій стадії слідство — однозначної відповіді не дають, кажуть лише що будуть робити все це не тут, а у Луганську, так як номер рахунку шахрая зареєстрований там, ну і займе це багато місяців… а проценти і штрафи за кредит почнуться вже після 1го місяця!
тобто якщо шахрая так і не знайдуть і суду не буде, або буде за кілька місяців — то мені прийдеться відшкодовувати банку ще й всі штрафи за невчасне погашення кредиту?
Yavor
Yavor
3 червня 2014, 14:35
Мне сегодня звонили, хотели приобрести товар. Работают по той же схеме (ФИО, год рождение, номер карты… ) ОСТЕРЕГАЙТЕСЬ номер с которого звонили 0939449588!!!
dobrodiy16
dobrodiy16
19 серпня 2016, 11:34
Шахрай за номером: 099 413 50 26 — Обережно!
17 вересня 2016, 16:20
Добрий день в мене така ситуація. Перед оплатою запитую у приват 24 чи номер їхнього клієнта надійний 15.09.2016
відповідь скарг не надходило. Роблю проплату після чого здзвонився з «шахраєм» він мене запевнив що все ок вишле товар біля обіду 16.09.
17.06.2016 дзвінки перестав брати я звертаюсь до приват 24 чинадійний клієнт «шахрай» відповідь скарг не надходило після чого я прошу заблокувати картку рахунок його заповнюю заяву в приват24 після чого мені протягом години мені передзвонюють і о ЧУДО ПОВІДОМЛЯЮТЬ ЩО СКАРГИ НАДХОДИЛИ З 16.09.2016 це «ШАХРАЙ»
Мене просто вбила халатність «або співпраця з шахраєм» працівників приват 24 як правильно себе повести в тій ситуації. З шахраєм все зрозуміло а вот з приват 24??????
17 вересня 2016, 16:24
ШАХРАЙ МОСКАЛЕНКО Александр Александрович 0937051812
Денис Херсонский
Денис Херсонский
23 вересня 2016, 16:05
0937051812 говорит, что из м.яворив львовская обл. Просит всю предоплату за запчасти
Мошенник
24 вересня 2016, 22:06
А мені казав що з Одесси, в принципі звідки це не важливо а вот приват 24 вже недовіряю і правди знайти нема де…
24 вересня 2016, 22:49
І доречі цей номер сам відзвонює нібито ви до нього дзвонили, рахунок наразі заблоковано а номер діє так що там вже може бути другий рахунок
Діма Барановський
Діма Барановський
29 грудня 2016, 22:17
Доброго вечора. Подаю заяву що попався на шахраю на сайті https://skylots.org Логин — dneprservice Номер лота 6536134440 Нас уже троє які повелись на цю аферу.
Я участвував на аукционі і виграв лот 25.12.2016.Мені написав шахрай щоб я перерахував кошти на карту Кредитвест банк 4890494119104040 Velichko Konstantin. 25.12.2016 я перерахував кошти через приват24 у 22:08 (номер моєї карточкі — 5168757288013248) на рахунок 4890494119104040. Після того він мені написав що не получив кошти. 26.12.2016 вечером сказав що прийшли кошти завтра посилку відправлю. 27.12.2016 Я йому пишу де ТТН. Шахрай пише що відправив ТТН забув на роботі, завтра зранку відішлю. 28.12.2016 Сказав що загубив але посилка уже в дорозі. Я прийшов на нову почту мені сказали що посилку по моєму номеру ніхто не відправляв. Тепер я без коштів і без товару. Додаю чек про оплату через приват 24. Може підскажете що зробить мені.
2 січня 2017, 17:07
Діма ти часом перед відправленням не питав у приват 24 чи цей рахунок не шахрайський в нашій країні нажаль цю схему нікому неохота ламати.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Боротьба Приватбанку із шахрайством чи сприяння збільшенню кількості шахраїв?