Депозит в Приват 24

Pavlenko 26 липня 2013, 11:53
В 2011 році 28 листопада відкрив депозит на 20 доларів США. Зимою 2013 року ще дивився інформацію по депозиту, а тепер немає нічого. Якби я зняв гроші з нього то була б інформація про розірвання депозиту. вже другий день в онлайн підтримці різні оператори задають одні й ті самі питання, і ніякої конкретної відповіді тільки переключають з одного оператора на іншого і знову все по новій — стандартні питання. Скільки вже можна? Не дай Боже заборгувати 2 копійки банку по кредиту і все — ти вже злочинець, а банку можна значить робити все що хочеш…
PrivatBankQM 26 липня 2013, 17:31
Pavlenko, доброго дня!
Дякуємо за надані дані! Депозит який Ви відкривали в 2011 році в Приват 24 на поточний момент відкритий. Закрити долоровий депозит Ви маєте можливість написавши листа операціоністу. Дякуємо за звернення!
З повагою, ПриватБанк.

PrivatBankQM
PrivatBankQM
26 липня 2013, 12:22
Pavlenko, доброго дня!
Нам дуже шкода, що склалася така ситуація. Ми б дуже хотіли допомогти у вирішенні цього питання. Для цього вкажіть, будь ласка, дату відкриття депозиту, номер рахунку, а також Ваш номер телефону написавши нам на нашу електронну адресу: web-hotmail@privatbank.ua. З повагою, ПриватБанк.
Ugu Aga
Ugu Aga
26 липня 2013, 21:33
Ви підіть на прийом до нормального юриста. Він Вам якшо захоче пояснить, що переговори з юр. особами ведуться не в чаті, а шляхом листування (з подвідовленнями про вручення).
Ви свій депозит без суда не заберете.
Bazkat
Bazkat
26 липня 2013, 21:40
Не забудьте про ст. 1061 Гражданского кодекса Украины и требуйте проценты по депозиту за весь срок Кроме этого если вы не забрали депозит, то он должен был пролонгироваться, но про это пункт договора приват всегда забывает.