Рекит и Приватбанк

Александр Олексюк 22 березня 2013, 11:36
Доброго дня! Хочу поскаржитись на неправомірні дії працівників ПАТ КБ «Приватбанку» м.Дніпропетровськ, вул.Набережная победи, 50. Які завдають моральної шкоди мені і моїй сім»і, надсилаючи погрози у вигляді листів з судовими позовами, рішеннями, телефонними дзвінками на мою адресу.
В даних рішеннях іде залякування мене і моєї сім»і, нарахуваннями процентів і пені з викрадених грошей, а також арешту майна, що належить мені і моїй сім»і ( копії рішень додаються на 2 аркушах).
Щодо повідомлень про судове засідання, ні я, ні моя сім»я не отримували і не були проінформовані.
По факту викрадення грошей з кредитної картки ПАТ КБ «Приватбанку» на суму 2100грн. 22,07,2012р., мною були написані дві заяви.
Перша у відділенні «Ковельської філії» Волинського ГРУ Приватбанку, вул.Грушевьского, 2 і зареєстрована за № Р.04.02.00.7.0.0.0/01-124 від 23.07.2012р.
Друга заява була зареєстрована Ковельським МВ УМВСУ в Волинській обл… до ЖРПЗ ДМУ №1663 від 30.07.2012р і передана в Жовтневий РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області до ЖРЗПЗ № 8225 від 02.08.2012р.

PrivatBanker
PrivatBanker
22 березня 2013, 14:51
Добридень, Олександр! Приносимо вибачення за доставлені незручності. Нам би хотілося розібратися в ситуації, що склалася. Вкажіть, будь ласка, Ваш контактний номер, для зворотнього зв'язку з Вами, в особистому повідомленні або за адресою електронної пошти web-hotmail@privatbank.ua, посилаючись на це повідомлення. З повагою, Приватбанк
Александр Олексюк
Александр Олексюк
12 квітня 2014, 9:51
У меня в 2012году с кредитной карточки Приватбанка украли деньги экстренным методом в Луганской области, г.Алчевск. Банк расследовал это дело 180дней, при этом начислял мне проценты и пеню с украденных денег. Сейчас банк обвиняет меня, говорит, что я разгласил пароли пинкоды и т.д. И это несмотря на то, что по этому делу у меня открыто криминальное дело.
Оказывается, в интернете схема описана миллион раз. В большинстве случаев описано, что ПриватБанк не принимает никакого участия в решении подобных схем. Я убедился сам, что ПБ никак не хочет оперативно реагировать на мошенничество. Более того, я считаю преступной халатностью поведение банка. По сути, банк, игнорируя моё обращение и возможность оперативно остановить деятельность преступника, способствует распространение преступной схемы. Поскольку прямо сейчас в реальном времени преступник ворует деньги людей, а отдел призванный оперативно реагировать на мошенничество и пресекать его не проявляет к этому интереса.
Более того. Существование такой преступной схемы означает наличие backdoors-уязвимостей в системе Приват Банка. О чем, как я сегодня узнал, тоже неоднократно писали в интернете. И судя по всему реакции Привата на это нет.
Из этого выходит, что по большому счету хранить деньги в Привате просто небезопасно: система дырявая, а в случае если ты находишь уязвимость или видишь способ остановить мошенничество прямо здесь и сейчас, тебя игнорируют.
Люди отказывайтесь от услуг Приватбанка!!! Меняйте банк!!! Это мошенники!!!