Лізинг. Порушення банком заявлених строків

Vasyl Hoshovsky 2 серпня 2016, 23:50
Мені узгодили заявку на покупку нового авто в лізинг. Після вибору автомобіля в салоні, я передав контакти менеджера автосалону банку, а також вніс аванс. Сказали, що авто викуплять та зареєструють протягом двох тижнів. Пройшло вже майже три тижні, працівник привату повторює завчену фразу «ще реєструється», жодних дат не називає, каже, як тільки, так зразу. Таким чином, банк порушує домовленість.

Якщо хтось стикався з подібним, буду вдячний за подробиці, цікаво почути, скільки часу це реально займає…

2 серпня 2016, 23:56
Ви «купували» авто в афільованій структурі приватбанку =) вітаю =) гроші ви сплатили =) жодних документів з печаткою та підписом ви не маєте =) слухайте і в подальшому слова і запевнення приватбанку =)

лише з цього сайту і за минулий місяць декілька відгуків щодо протиправних дій приватбанку під час операцій з авто minfin.com.ua/company/privatbank/review/99381 minfin.com.ua/company/privatbank/review/100503 хіба цього не досить? щоб зробити висновки.
2 серпня 2016, 23:57
Тобто?
2 серпня 2016, 23:58
Планета авто
3 серпня 2016, 0:01
Я не брав авто з «планети», авто нове
3 серпня 2016, 0:06
Це змінює події, але не змінює суті питання. а саме, суть питання дуже проста — коли гроші у вас ви дуже потрібні приватбанку і вам будуть розповідати солодкі слова — коли гроші (в вашому випадку частку грошей як авансовий платіж) потрапили до приватбанку більше ви нікому не цікаві і вас будуть ігнорувати усіма засобами.
3 серпня 2016, 0:09
Викладіть конкретно справу — у якої юрособи ви купували авто, які документи ви маєте від приватбанку з печаткою та підписом щодо угоди з авто, які ви маєте квитанції з печаткою та підписом про зарахування коштів в якості авансового платежу щодо угоди з авто.
3 серпня 2016, 0:14
Документів ще жодних не підписував. Як зазначається в умовах, документи підписуються в момент отримання авто, також вам необхідно буде підписати Акт прийому-передачі автомобіля. Лізингодавець ТОВ «Автокредит Плюс»
3 серпня 2016, 0:21
Автокредит Плюс =) це жодним чином не відрізняється від Планета авто =) і те, і те є афільованій структури приватбанку =)

документів не маєте, але гроші сплатили =)
PrivatBankQM
PrivatBankQM
3 серпня 2016, 18:25
Шановний Автор, добрий день!
Шкодуємо що Вам довелося зіткнуться з цією ситуацією.
Направте, будь ласка, на help@pb.ua деталі ситуації, що склалася і контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли надати більш детальну консультацію і вирішити виниклі питання.
З повагою, ПриватБанк.
6 серпня 2016, 19:27
Машину все таки віддали. На наступний день після цього відгуку.
Поки що все ок.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Лізинг. Порушення банком заявлених строків