Благодарність персоналу

Anastasia2 13 листопада 2015, 14:01
Хочу висловити велику подяку робітницям відділення смт. Ставище по вул. Радянська 66. Дівчатка завжди ввічливі, завжди допоможуть. Особливу подяку хочу висловити Тетяні Василівні, Валентині Миколаївні та заслуженій працівниці Людмилі Григорівні (яку я знаю дуже давно). Вони майстри своєї справи. Дівчатка так тримати. Також хочу сказати дякую, за швидке та корректне оформлення депозиту, з роз`ясненням переваг іх окремих видів Розповіла про депозити знайомим, які мають бажання зберети та захистити від інфляції з великим трудом на старість зароблені гроші. Зацікавилися, думають піти та укласти депозитні угоди. Головне- вклад гарантовано державою. Тому на дещо нижчі відотки у порівнянні з комерційними банками, де вкласти легко, а отримати важко, уваги не звертала. Крім того мої гроші працюватимуть дійсно на Україну, а не на якогось-там олігарха. Як недолік необхідно відмітити, нажаль, непрезентабельний вигляд приміщення відділення в якому необхідно здійснити косметичний ремонт. Не охайність приміщення підриває довіру до банку і обурення за умови роботи працівників банку.