Виплата через Райфайзен Банк

pvb 17 червня 2015, 12:38
У п'ятницю, 12.06.15, появилась інформація про початок виплат.
Подзвонив на гарячу лінію — сказали, що можна підходити у будь-яке відділення і при наявності у касі достатньої суми її видадуть.
Підійшов (десь в 15:30) у Солом`янське районне відділення (м. Київ, Червонозоряний проспект, 9/1).
У залі — два економісти, обидва із клієнтами.
Запитую у менеджера сусіднього відділу про можливість виплати мені суми (сума майже в 200 000 грн).
Вона дзвонить у касу, каса підтверджує НАЯВНІСТЬ такої суми та можливість її видачі навіть БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАМОВЛЕННЯ. Але — треба підійти до одного із економістів.
І ось тут почалось.
Сидить, вибачте, така собі клуша, яка мені в дочки годиться і починає:
— без відкриття рахунку можемо видати не більше 50000 грн — така інструкція. Але і таку суму не видадуть, тому що часткові суми не допускаються (?!).
— давайте відкриємо картку (за 30 грн), куди переведемо вашу всю суму (а це — 2-3 банківські дні, а із врахуванням вихідниих — не раніше середи), а потім із картки через банкомати чи у торговельній мережі будете знімати (!).
— давайте відкриємо депозит — ми ж банк із іноземниими інвестиціями. і даємо вам підвищені відсотки.
У голівці такого «милого создания», думаю, ще десяток варіантів знайшлось би, як заманити клієнта.
Якщо навіть і десь було б якесь бажання залишити хоча б частину суми у цьому банку —
але ДІСТАЛА вона мене однією фразою: ЦЕ Ж ТРЕБА БУЛО ДОДУМАТИСЬ ПІСЛЯ 2009 року ВІДКРИТИ ВКЛАД У БАНКУ «НАДРА»!
Вибачайте, але як колись говорив Тарапунька — ЦЕ НЕ ТВОЄ СОБАЧЕ ДІЛО!
І якщо кожному із вкладників Надра банку така клуша буде так заявляти — думаю, що керівництву даного відділення варто було б звернути на це увагу.
Я відмовився від всіх її пропозицій і на вівторок замовив на касу відповідну суму.
У вівторок зранку підійшов до каси, черг немає зовсім і десь через півгодини отримав всю суму.
І на цьому слава Богу!

Бажаю успіхів всім колишнім вкладникам Надра банку у отриманні своїх кровних!
УДАЧІ!
Мінфін
Відповідь адміністратора
19 червня 2015, 18:17
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 19.06.2015).

Андрей Рубан
Андрей Рубан
17 червня 2015, 19:58
Красивая история, у меня точь-в-точь, как и у Вас, особенно по датам и даже времени, что в пятницу, что во вторник
Vika568
Vika568
18 червня 2015, 9:54
В пятницу была точно такая же история, менеджер еще и нахамила, но у меня сумма к выдаче маленькая 13000 грн, поэтому я обратилась к управляющей и сказала, что подам на нее жалобу с требование письменно мне ответить на каком основании не выдают вклад, после этого разговора мне все отдали в понедельник в 8.30, причем сами позвонили и пригласили
Mara14
Mara14
18 червня 2015, 16:35
Аналогичная ситуация. Позвонила на гор.линию-сказали берите паспорт+код и идите в любое отделение банка для получения денег. Посетила банк 12.06.2015 после 14-00 Проспект победы 9. Начальник отделения настойчиво предлагала оформить депо-я отказалась, после депо попыталась открыть мне какой-то «бесплатный» личный счет, с которого я могла бы снимать перечисленную мне сумму от ФГВФЛ по частям и практически без комиссии (5 грн за снятие не в счет)-я отказалась, после депо и «бесплатного» личного счета оказалось, что денег в кассе на выплаты нет (со слов начальника: выплачивали с утра, инкассация была небольшая, узнали только вечером о выплатах по Надре). Предложили явиться в понедельник. 15.06.2015 получила выплаты в течении 5-7 минут в кассе (пришлось незаметно проскочить начальника:). Вывод: в пятницу надо было сразу бежать в кассу . А если серьезно, то банк всеми мыслимыми и немыслимыми способами пытается придержать деньги и так уже намучившихся вкладчиков.
marina44444
marina44444
19 червня 2015, 9:14
Со мной произошла такая же ситуация — точь в точь как с вами, только меня еще пугали гопниками-«Вот вы сейчас пойдете с деньгами по парку а там вам по голове настучат, вы ведь знаете какая сейчас криминогенная ситуация.» Похоже у банка «Райффайзен» дела тоже плохи — они с моими деньгами никак не хотели расставаться. Что только не сочиняли — уму не постижимо, какая у них богатая фантазия.