ДЛЯ КЕРІВНИЦТВА НАДРА БАНКУ

Тамара Венгер 23 вересня 2014, 21:55
Довожу до Вашого відома, що сьогодні нач.від. Черненко Максим, поставив мене перед фактом, що банк виплачуватиме в валюті в обсязі 4000 гр.( 296 дол., мені видали 250 дол.)В мене питання до керівництва, скільки мені треба часу щоб забрати СВОЇ 15 000 долл.? Три місяці, мені треба ходити щьодня щоб забрати свої гроші, Ви хочете ще три місяці на шару користуватися моїми грошима і не платити державі податок, бо мої гроші на поточному рахунку.Взагалі, прошу надати мені письмову відповідь, що це за обмежуванняння, я не підподкокуюсь Надра банку, я людина вільна і підпорядковуюсь чинному законодавству України, а Ви пан Фірташ і керівники банку.Гонтарева для власників депозитів зробила обмеження пост.НБУ 540 в валюті в еквіваленті 15 000 гр.Надра банк, що непідпорядковується пост.НБУ, Надра-це що окрема держава? Для Надра, що закон неписаний, а взагалі ми в правовій державі живемо чи ні, з мене взяли вже податок від прибутку 15%, а тепер питанння до пана Фирташа, Ви шановний потребуєте в моїх грошах, Вам потрібні мої 15 000 дол., з цієї причини Ви їх утримуєте, Ви хочете ще їх провернути не платячи мені відсоток, а моїй державі податок? Так, я знаю саме так, Ви не вперше порушуєте закон,інакше Ви б не були олігархом.Наполягаю ВІДДАЙТЕ МОЇ ГРОШІ, ДОСИТЬ ПОРУШУВАТИ ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ.Венгер Тамара, депозитний договір 1938912, від 2 червня 2014 року.
Надра
24 вересня 2014, 14:32
Шановна, Тамара Венгер. На даний момент на ринку спостерігається деякий дефіцит готівкової валюти. З цим явищем зіткнулися практично усі банки. Грошові кошти виплачують по мірі підкріплення каси відділення валютною готівкою.

Тамара Венгер
Тамара Венгер
24 вересня 2014, 14:54
Прошу уточнення, у Надра дефіцит готівки чи є інструкція про обмеження у валюты у розмірі 4000 гр.Дякую.