«Оголошення про виплати вкладникам АТ «ІМЕКСБАНК»»

константин Малышев 27 квітня 2015, 21:04
«З 28 квітня 2015 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ІМЕКСБАНК» (далі – АТ «ІМЕКСБАНК») починає виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився до 27 січня 2015 року включно та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати коштів будуть здійснюватися через установи семи банків.»

Уточните пожалуйста! Депозиты закончившиеся в период временной администрации(у меня это 09.02.2015) — тоже будут выплачиваться?
Полезный комментарий
ВсёБудетХорошо ;***** 27 квітня 2015, 22:49
Возможно вам % выплатят сейчас — необходимо обратиться в банк по выплатам или позвонить на горячую линию Имекс банка 080 -050-55-53 звонки бесплатно, а сам депозит получите в мае с вашей датой окончания

shershen
shershen
27 квітня 2015, 21:24
Только закончившиеся до 27.01.15 и текущие счета, вы во второй очереди выплат, потом те, у кого заканчиваются после ликвидации
константин Малышев
ВсёБудетХорошо ;*****
27 квітня 2015, 22:49
Корисний коментар
27 квітня 2015, 23:24
Підкажіть, будь-ласка( я зовсім не компетентна в фінансових питаннях).Валютний депозит закінчився ще до введення ВА, його перевели на поточний рахунок.Тоді я значить в першій черзі на виплату, чи ні? Коли я зможу забрати кошти? Це мені теж треба буде чекати 26 травня, чи якщо я в першій черзі, то можна буде забрати раніше. Вибачте за такі питання, але справді неможу нічого зрозуміти. Дякую за допомогу
sergolas
sergolas
28 квітня 2015, 0:33
Завтра сможете получить, если Вы в Одессе, запись по телефону контакт-центр Акционерного Банка «Пивденный» — тел. 0 800 30 70 30. Вы в первой очереди. Удачи!
28 квітня 2015, 8:08
Дуже вам дякую. Я з Волині.
DADAMO
DADAMO
28 квітня 2015, 12:08
Волынь обслуживает Укрсоцбанк.
Михаил Гавриленко
Михаил Гавриленко
28 квітня 2015, 13:52
Где можно посмотреть в каком городе какой банк будет агентом? Я с Запорожской области… если кто подскажет — буду признателен
28 квітня 2015, 14:17
www.fg.gov.ua/payments/imexbank-108.html
28 квітня 2015, 14:18
ПАТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО»

Головна / Банки України 🏦 / Імексбанк 💰 / Відгуки про Імексбанку 📝 / «Оголошення про виплати вкладникам АТ «ІМЕКСБАНК»»