Непотрібні клієнти Біла Церква

MarinaKom 1 грудня 2014, 23:05
Про роботу відділення банку в місті Біла Церква. Сьогодні хотіла оформити вклад в Ідея Банку, мене давно приваблювала реклама по телебаченню, переглянула відсоткові ставки на сайті банку, все влаштовувало. На відділення підійшла з крупною сумою коштів яку забрала не без проблем з іншого банку, хотіла відразу ж положити в Ідею, бо великі гроші додому нести страшно. Але коли зайшла на відділення то була розчарована. Дівчина яка обслуговує клієнтів була зайнята, я так і не зрозуміла чи обслуговувала клієнта чи розмовляла з кимось із своїх, бо точилась весела розмова, я вирішила почекати. Інші співробітники також ніби-то були чимось зайняті між собою, на мене просто НІХТО НЕ ЗВЕРТАВ УВАГИ! Це тривало деякий час, і відчувши себе «непотрібним гостем» я просто пішла з відділення. Кошти мені вдалося розмістити в іншому банку під нижчий відсоток, але там я отримала гідний прийом та консультацію, що визвало в мене довіру до установи. В Ідеї ж складається враження що клієнту просто не раді. Може на мені і не написано було що в сумці лежить 200 000 грн, але хоча б запитати чому я зайшла можна було б. Відгук лишаю тому що жаль свій витрачений час.
Ідея Банк
Ідея Банк 2 грудня 2014, 10:56
Доброго дня, MarinaKom!
Для детальнішого розгляду Вашої скарги нам потрібно більше інформації. Надішліть на Info.povidomlenja@ideabank.ua наступну інформацію
1) П,І, П
2) Номер відділення банку, куди Ви звернулись.
3) Дату і приблизну годину Вашого візиту.

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку