Oleg M 30 липня 2014, 2:39
Через 2,5 года наконец-то получил от страховой коллективный договор Страхования. Прочитал — и ужаснулся — В договорах разные названия Банков, разные счета для оплаты за страхование, сроки денействия не отвечают, — на основании чего можно признать их частично НЕДЕЙСТВИТЕЛЬНЫМИ!
Враховуючи що:
— у Кредитному договорі, у Договорі ДСЖ та у Заяві на приєднання до Договору ДСЖ є розбіжності у реквізитах рахунків ПрАТ «СК «УНІКА Життя» та назвах Банків;
— згідно Договору ДСЖ № ПБ 5А-29 від 29.03.2011 — термін страхування: один рік з дати набуття чинності договором;
— я не мав жодних стосунків та не підписував Кредитний договір з ВАТ «Плюс Банк», за адресою 76018 м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 7;
— відсутні документальні підтвердження факту перерахування страхового платежу на поточний рахунок ПрАТ «СК «УНІКА Життя» протягом 3 банківських днів з дати початку дії кредитного договору з ПАТ «Ідея Банк» № ____ від ___04.2012,
ВВАЖАЮ що згідно Цивільного кодексу України, вимог Законів України «Про страхування», «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», «Про банки і банківську діяльність» та «Про захист прав споживачів» Заява № ___ від ____ 04.2012 на приєднання до Договору ДСЖ № ПБ 5А-29 від 29.03.2011 та Договір ДСЖ № ПБ 5А-29 від 29.03.2011 не набули чинності!
Отже, з метою усунення виявлених порушень та згідно Законів України «Про звернення громадян» та «Про захист прав споживачів», прошу Вас:
надати мені інформацію згідно яких договорів та на яких умовах ПАТ «Ідея Банк» надавав фінансові послуги в 2012 – 2013 роках своїм клієнтам, як страховий агент ПАТ «Страхова компанія «УНІКА Життя» (згідно вимог ст. 12. Право клієнта на інформацію Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг»;
визнати мою Заяву № _____ від ___ 04.2012 на приєднання до договору добровільного страхування життя №ПБ 5А-29 від 29.032011 такою що не набула чинності

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку

Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / Так как Данные Кредитного договора и Договора страхования жизни не совпадают - они недействительные!