lyudasja23 13 серпня 2014, 12:49
Шановна lyudasja23!
Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку строго дотримуються норм чинного законодавства України. Усі дзвінки та СМС-повідомлення з боку Банку здійснюються з метою надання рекомендацій і пояснень про необхідність якісно обслуговувати кредитну заборгованість. У разі своєчасного і сумлінного виконання Вами кредитних зобов'язань нагадування будуть негайно припинені.
Якщо Ви зіткнулися з некоректним поводженням від імені Банку просимо доповнити відгук Вашими ПІБ, номером договору, а також номерами телефонів, на який і з якого надходять дзвінки, направивши ці відомості з посиланням на даний відгук на e-mail банку: 0800300880@rsb.uа. Отримана інформація буде передана відповідальній підрозділу Банку для вивчення та відповідного реагування.

TT82
TT82
13 серпня 2014, 13:10
Всі ці «відділи» посилайте на… Банк бере на понт. Нехай подають в суд!!! І це руський банк, мій адвокат підтвердив те, що і так всі розуміють. Пишіть, що хочте…

Головна / Банки України 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Відгуки про Форвард Банку 📝 / Я зіткнулася не з працівниуками вашого банку, а з так званим «досудебным отделом» тобто колекторами які з вами співпрацюють"