ПОКУШЕНИЕ НА ЖИЗНЬ ЧЕЛОВЕКА!!!!

sa88 30 травня 2014, 8:53
Я так понимаю моих заявлений вам мало и до вас доходит как до жирафов! Мозг атрофирован полностью! Вам на каком языке нужно писать мои контактные номера телефонов? Или вы циферки не разбираете? Вам может буковками написать?… хамского происхождения!!! Вашим матерям должно быть за вас стыдно!!! Вчера моей тете пришлось вызывать СКОРУЮ!!! А сегодня утром ПОВТОРНО!!! И сегодня ее увезли в больницу!!! ЕЙ 78 лет!!! ВЫ… пророссийские готовы идти по ТРУПАМ!!! Я ТРЕБУЮ звонить только на те контактные номера телефонов которые я указала в заявлении!!! И общаться лично со мной!!!

Воспользуюсь сообщением предыдущим:
Згідно з частиною 11 статті 11 ЗУ « Про захист прав споживачів» кредитору, який звернувся з вимогою про погашення споживчого кредиту забороняється:
1.надавати неправдиву інформацію про наслідки несплати споживчого кредиту;
2.вилучати продукцію у споживача без його згоди або без одержання відповідного судового рішення;
3.зазначати на конвертах з поштовими повідомленнями інформацію про те, що вони стосуються несплати боргу або споживчого кредиту;
4.вимагати стягнення будь-яких сум, не зазначених у договорі про надання споживчого кредиту;
5.звертатися без згоди споживача за інформацією про його фінансовий стан до третіх осіб, пов'язаних зі споживачем родинними, особистими, діловими, професійними або іншими відносинами зі споживачем;
6.вчиняти дії, що вважаються нечесною підприємницькою практикою;
7.вимагати повернення споживчого кредиту, строк давності якого минув.
Крім того, відповідно до частини 4 статті 19 Закону України « Про захист прав споживача» агресивної вважається підприємницька практика, яка фактично містить елементи примусу, докучання або неналежного впливу. Як агресивні, зокрема, заборонені такі види підприємницької практики, як здійснення тривалих та / або періодичних візитів до житла споживача, незважаючи на вимогу споживача про припинення таких дій або залишення житла; здійснення постійних телефонних, факсимільних, електронних або інших повідомлень без згоди на це споживача ( п.2, 3 частини 5 статті 19 цього ж Закону).

У разі порушення своїх прав, передбачених Законом України « Про захист прав споживачів», споживач має право звернутися зі скаргою в управління по захисту прав споживачів

Вот этим то я теперь и займусь!!!

ЗАДОЛБАЛИ УЖЕ!!!
Форвард Банк (Forward Bank)
30 травня 2014, 9:47
Уважаемая sa88!
Благодарим Вас за обращение.
Для проверки изложенной информации и надлежащего реагирования в случае ее подтверждения просим дополнить отзыв Вашими ФИО, номером договора, а также номером заявления, составленного в отделении, направив эти сведения в личные сообщения официальному представителю банка на этом форуме — BRSSupport или со ссылкой на данный отзыв на e-mail банка: 0800300880@rsb.ua.

sa88
sa88
30 травня 2014, 9:02
Ах да, и пошли вы куда подальше со своими «извинениями» за возможные неудобства!!!