Приватна карточка

vb505 4 листопада 2015, 20:37
Люди добрі, підскажіть будь-ласка. -В «ФіК»в мене приватна картка, на яку я раніше перекинув гроші з депозиту.І так, щомісяця я потрошки знімав з банкомату та розраховувався карткою за товари, поки не ввели тимчасову адміністрацію.
Дзвонив на лінію «Ощадбанку», «ФіК» -в списках мене немає.Причину не вказали, сказали, що не знають. Які мої наступні дії? надайте пораду.
Дякую.

4 листопада 2015, 20:55
Позвони в Альфа банк. Может Вам там получать. Там же по ирегистрацыи в паспорте кому в каком получать
4 листопада 2015, 21:01
Я живу в Рівне.і по виплатам в цьому регіоні визначений «Ощадбанк»
Olgash
Olgash
4 листопада 2015, 21:06
Почитайте попередні теми, десь проходила офіційна інформація про тимчасову затримку виплат за картками
4 листопада 2015, 21:07
2625 никому не выплатили- хотя это первый транш выплат
4 листопада 2015, 21:12
А Вам на какое число назначили. Ани их будут тинуть на проценты кинуть на пару дней я так думаю
4 листопада 2015, 21:07
Позвонить на гарячу линию финик або фгвфл там точно скажут. Я в Альфе мне на 18 назначено
4 листопада 2015, 21:20
Не хвилюйтесь, друже. Скорiш за все вашi грошi будуть виплаченi другою чергою, — в мене така ж сама ситуацiя.
А у пiдтвердження моiх слiв приводжу iнформацiю з оф. сайту Фонду Гарантування:

Виплата за договорами карткового банківського рахунку будуть здійснюватись тільки після отримання у повному обсязі інформації про операції, здійснені міжнародними платіжними системами.

Ось тут читайте уважно: www.fg.gov.ua/not-paying/temporary/145-at-bank-finansy-ta-kredyt/2656-vyplaty-vkladnykam-banku-finansy-ta-kredyt-rozpochalys-u-seredu-4-lystopada
5 листопада 2015, 0:11
Алекс, Ви не знаєте, що конкретніше означає «… після отримання у повному обсязі інформації про операції, здійснені міжнародними платіжними системами»
maxiszp
maxiszp
4 листопада 2015, 22:45
А вот нефик было их карточки брать… ведетесь на мутню а потом плачитесь здесь
4 листопада 2015, 22:53
Вас никто не спросил- Что кому брать!!!! Давно сделала вывод- чем меньше депозит- тем больше визга
lida1963
lida1963
4 листопада 2015, 23:43
Максізр… ви ХАМ .і не вам вирішувати хто що має брати. По карточках люди хоч проценти знімали… ще найкраще може скажете ----Що не потрібно було до банку йти…
4 листопада 2015, 23:47
Лидочка, не кипятитесь- люди все разные
5 листопада 2015, 9:00
А у нас предприятие зарплату на карточку этого банка перечисляло. И нас никто не спрашивал какой банк мы хотим. А теперь, заработанную зарплату забрать невозможно. Хотя по закону ее должны отдавать в первую очередь. И кстати, в чем меня уверяли и в банке и в фонде гарантирования вкладов когда я туда звонила. Ответ был один — зарплата идет в первую очередь. А что имеем в итоге…
5 листопада 2015, 23:10
Вибачте, але невеличке уточнення для вас, — грошi з карткових рахункiв доведеться чекати в останню чергу, лише у разi лiквiдацii банку, — майже через рiк… !!!(((
5 листопада 2015, 23:15
Алекс, что за бред? ?????? Какой через год? ??? Ликвидация может и 3 -5 лет идти!!!! Зачем вы пишите глупости? — если не знаете всё досконально О выплатах? ?????
9 листопада 2015, 10:10
Светлана подскажите, а Вы не в курсе, когда все же начнут отдавать деньги с карточных счетов? Как мне кажется, то что они якобы ждут информацию по всем международным системам — это просто отмазка банка…
Yablonckij
Yablonckij
11 листопада 2015, 15:01
Подскажите как попасть в списки выплат по депозитам? Спрашивают приходила ли вам смс