нет проблем))

bubosha 28 листопада 2013, 0:28
У меня в этом банке уже 4 года пенсия и постоянно переоформляю депозит. Проблем не было кроме того, что один раз банкомат съел карточку и пришлось ждать 3 недели, пока не прошла инкассация. Жаль, что операторы и примерно не знают, когда это будет. Все говорили вот-вот. Да, они никогда не звонят, но не они одни. В Привате прямо говорят, вы что? вас столько! у нас нет возможности! и Укрсиб такой же. Только альфа-банк звонил. Меркурий тож не звонил. Я имею в виду после окончания депозитов. Обслуживаюсь в Харькове на Академика Павлова))
Единственно, что мне не нравится — это то, что они берут деньги за пользование интернет-банкингом. Ни один банк (еще 3), где я пользуюсь интернет-услугами, денег за ЭТО, не берет

nina101010
nina101010
2 грудня 2013, 14:27
27.11.2013р. «Банк «Фінанси та Кредит» Філія «Центральне РУ» МФО 300937 по вул. Володимирська 37 не санкціоновано, без дозволу фірми, списав кошти з нашого рахунку у сумі біля 2(двох) млн. грн… Гроші були перераховані в банк «Банк Національний Кредит» МФО 320702 по вул. Тургенівська52-58 на р/р 26001088208001 і цього дня кошти у сумі біля 2 (двох)млн.грн. були видані шахрайській фірмі (ТОВ «Укрпрод-Юг» ЄДРПОУ38906204, зареєстрована 17.09.2013р.).
Претензія до банку АТ «Банк «Фінанси та Кредит» Філія «Центральне РУ» МФО 300937 по вул. Володимирська 37: Чому не зателефонували нам з приводу проведення платіжа на велику суму ( для ТОВ такі платежі не є характерними) і не попросили надати підтверджуючі документи згідно ст.15, ст.16, ст.17 закону України « Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню терроризму»

Претензія до банку «Банк Національний Кредит» МФО 320702 по вул. Тургенівська52-58: Чому банк видав готівкою (в цей день ) велику суму коштів фірмі яка існує 2 місяці і вид діяльності у цієї шахрайської фірми «торгівля фруктами й овочами», а отримали вони від нас кошти за косметичну продукцію? Чому один банк вкрав, а інший видав готівкою 2 млн.грн.?
СУДІТЬ САМІ ЧЕСТНИЙ БАНК ЧІ НІ ????
FCBankua
FCBankua
19 грудня 2013, 15:16
Для решения Вашего вопроса необходима дополнительная информация. Уточните, пожалуйста, в личном сообщении (quality@fcbank.com.ua) контактный номер телефона для обратной связи.

С уважением, Банк «Финансы и Кредит»