Пишіть в лічку

emeta 22 травня 2015, 15:11
«КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» (ЄДРПОУ 33299878, МФО 380054, юридична адреса: 03150, м. Київ, вул. Щорса, 7/9).
Вже на протязі дуже тривалого часу (одного року починаючи з весни 2014 рогу), банк ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» не виконує свої
безпосередні зобов’язання перед вкладниками щодо повернення коштів з депозитних рахунків, порушуючи при цьому свої обов’язки, визначені
Законом України «Про банки і банківську діяльність», та порушуючи Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних)
операцій з юридичними і фізичними особами, затвердженого Постановою Правління НБУ від 3 грудня 2003 року N 516, та Цивільний кодекс України.
Після настання строку повернення вкладу, кошти вкладнику не повертаються через касу банку, а перераховуються на їх картковий
рахунок. При цьому Банк вважає, що свої зобов’язання виконав, а у вкладників починаються нескінченні митарства з лімітами
їх карткових рахунків. Ні розпоряджатись коштами безперешкодно, ні отримати всю суму депозиту вкладники не можуть.

Прошу відгукнутися в лічку вкладників банку «Фінансова Іниціатива» постраждалих в результаті «діяльності» банку,
для подачі колективних скарг в обласні управління НБУ в регіонах країни, а також у Департамент банківського Нагляду при НБУ.
Підкреслю — тільки реальним вкладникам, перед якими банк не виконує своїх зобов'язань:
з закінчившимися але невиплаченими депозитами, які подали позови до суду, що знаходяться на різних етапах судових тяжб, які мають відповіді-відписки від банку тощо…

Ініційовано проведення прес-конференції в інформаційному агентстві, де будуть висвітлені проблеми ошуканих вкладників банку «Фінансовая Ініціатива»,
Там будуть присутні кліенти фінансової установи, представители ЗМІ та члени комітета з питань фінансової політики і банківської діяльності
Запрошені, і є попередна згода на участь, помічники депутатів, які займаються банківським регулюванням.
Також імовірна учать самих членів профільного комітету.
Буде складе

22 травня 2015, 15:11
Но звернення до НБУ від вкладників з проханням повідомити офіційну позицію Національного банку України стосовно роботи банка
ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА», виконання їм положень, інструкцій та діючого законодавства України, його платоспроможності та розглянути варіанти виходу з кризи даного банку,
чи має намір НБУ взагалі признати його проблемним або неплатоспроможним, як того вимагає статті 75 та 76 Закону України «Про банки та банківську діяльність».

Прошу відгукнутися.
BaxmatukVor
BaxmatukVor
22 травня 2015, 17:03
Про що мова, якщо як НБУ так і Прокуратури на місцях надають відписки. Які ще методи можливі?
22 травня 2015, 17:49
Ваші методи? Спробуйте тоді свої будьласка.
Фрол Фролов
Фрол Фролов
22 травня 2015, 17:26
ОТКРОВЕННОЕ хамство!!! БиМАТЮКИ циктири деньги не отдают с депозита. даже лимит каждый день по 1000грн недоступен. *** горячей линии нагло врут что он доступен. каждый день по несколько раз проверяешь банкомат- раз в три дня отдают. это грабеж вкладчиков, благодаря которым они получали деньги. прекратите нарушать законы Украины! отдайте чужие деньги.
rikitivi888
rikitivi888
24 травня 2015, 20:03
Я подала заяву в міліцію з метою порушити кримінальну справу за ст. 190,191 КК( банк ФІ не повертає гривневий депозит, заморозивши мої кошти на депозитному рахунку 2635 під 0%). На даному етапі чекаю відповідь з НБУ, моя заява внесена у реєстр досудових розслідувань.Після відписки з НБУ планую звертатися у ГП за ст.256 КК на НБУ. Однак вважаю, що має звернутися хоча би 500 вкладників з колективною скаргою у НБУ і ГП.
25 травня 2015, 12:45
Как вас зовут? город? и телефон.
я Вас сведу с представителями вкладчиков из вашей области.
Подадите коллективную скаргу в обл. управление НБУ.
Пишите в личку