Неповернення депозит.вкладів.

Igor Sahrin 5 грудня 2014, 19:41
27.08-2013р.у ПАТКБ ФІ.мною було укладено договір банківського вкладу за №220202 на строк від 27.08-13р.по1.09.14р.(у доларах США).Після закін.договору, банк відмовився повернути мені кошти, без пояснень, а запропонував переоформити вклад мотивуючи, що коли не переоформлю не отримаю ні вкладу і загублю %.Після чого я погодився переофом.частину вкладу на 3місяці, а другу перевів на поточ.рахунок(терм.потр.кошти.)З поточ.рах.№2620100107490.пару раз капнуло по 50,100$ і припинилось.доступн.ліміт=0;1.12-14р.закін.строк дії переоформ.депоз.догору №431565 від2.09-14р.Кошти не повертають, перевели на картковий доларовий і знову пропонують переоформити вклад тільки вже на пів року, при згоді 15%від суми повернуть.А також гривневий за№332920 від28.07-2014р не повертають після закінчення строку дії договору-пропонували як завжди-переоформити.Я не погодився, а звернувся в міліцію, прокуратуру, НБУ.На виконання листаНБУ№47-606/57940 від08.10.2014р.прислали мені копію в якій зазначається-Так як сума даного вкладу перевищує еквівалент 15000 гр.то кошти, видаються поетапно в межах та лімітах передбачених НБУ.В лімітах передбачених НБУ, вже дуже довгий час нічого не повертають.А слідчий чекає відповіді на відправлений запит.Про хід вирішення мого питання обовязково повідомлю.
Банк Фінансова Ініціатива
5 грудня 2014, 20:50
Уважаемый, palada15.
Оставьте пожалуйста ваши контакты (номер телефона, ФИО и адрес отделения) мы проверим указанную вами информацию и поможем в решении Вашего вопроса. Информацию вы можете направить личным сообщением на форуме либо на адрес: pr@the-bank.com.ua.