vvvvvvv111 10 листопада 2014, 12:22
10.11.14 г. ни цента по закончившемуся депозиту, ни процентов по действующему. Не верьте ботам. Банк обманывает и грабит вкладчиков! Вторую неделю отделение не подкрепляют! Где такое видано ?! Только в финансовой инициативе.

Irusya4
Irusya4
10 листопада 2014, 14:12
Та які 2 тижні немає підкріплення??????? В нас у Львові не підкріпляють вже з літа, депозит гривневий ледь вдалось забрати (кожного дня, як по свячену воду їздила в банк та по 2-3 тисячі, бувало 5 тисяч, або 0 грн. забирала) — це такий жах, що мене вже від слова «ПІДКРІПЛЕННЯ» кидає,,,, А ось з депозитом в долларах набагато гірше — ні %, ні самого тіла депозиту ніхто не віддає, навіть не збирається, тільки говорять: «Краще поставте на інший депозит, або почекайте ще до кінця тиждня», мов обіцяють підкріпити. Чекаю вже 3-й місяць, нічого немає((((((((( знущання над простим народом, а в мене вже безсоння і серцеві напади від цього банку. Хоча б Господь Бог нам всім допоміг витримати це все і забрами свої не так-то легко зароблені гроші.
vvvvvvv111
vvvvvvv111
10 листопада 2014, 14:49
Я весной тоже три месяца за гривной день-в-день ходил. Понимаю Вас. Нервы до сих пор восстанавливаю. Не банк, а недоразумение какое-то. Пенсионеров жалко, они такие беспомощные…
zalexx
zalexx
10 листопада 2014, 21:36
Неделю пытался получить проценты по депо в долларах в отделении на щорса в киеве(((( ответ один-валюты нет! ужас!

Головна / Банки України 🏦 / Банк Фінансова Ініціатива 💰 / Відгуки про Банку Фінансова Ініціатива 📝 / Банк Финансовая Инициатива не платит проценты по депозиту и не возвращает депозит