вопрос про компансацию коммуналки

Макакий Макакиевич 17 липня 2015, 17:56
Добрый день. Ниже пишут, что для депозитов, открытых через Укрпошту не нужны квитанции для компенсации коммуналки. Так ли это? Если да, почему тогда требуют квитанции у тех, кто открыл депозит в отделении банка? Мне допустим квитанции приносят нерегулярно, и предоставить весь пакет коммунальных квитанций за один месяц — проблематично.
Фідобанк
Fidobank 20 липня 2015, 14:59
Доброго дня!
Вірно, у відділеннях Укрпошти при відкритті вкладу з компенсацією комунальних послуг не потрібно надавати квитанції в банк. Сума компенсації (відповідно до розміру вкладу) нараховується автоматично по закінченнню кожних трьох місяців впродовж терміну дії вкладу на рахунок клієнта.
З 15 липня для вкладів з компенсацією 200 та 400 грн, відкритих у Фідобанку, також скасована необхідність надавати квитанції. Суми будуть нараховуватися автоматично. Але для компенсацій від 600 грн — квитанції все ж необхідні.

Макакий Макакиевич
Макакий Макакиевич
20 липня 2015, 16:22
Я правильно понял, на вклад размером в 6000 грн квитанции для компенсации коммунальных услуг не нужны?
prokopse
prokopse
9 серпня 2015, 1:06
Fidobank: З 15 липня для вкладів з компенсацією 200 та 400 грн, відкритих у Фідобанку, також скасована необхідність надавати квитанції.

Прошу уточнить, для вкладов, которые заканчиваются после 15-го июля, или которые заключались после 15-го июля?

Головна / Банки України 🏦 / Фідобанк 💰 / Відгуки про Фідобанку 📝 / вопрос про компансацию коммуналки