якісь обслуговування жахлива!

tatkaz 23 березня 2014, 15:25
Для бізнесу час грає дуже важливу роль, але схоже, що фідобанку на це начхати і його співробітникам в особливості!!!
Мені потрібно було закрити картку, а для цього зняти в касі з неї кошти. Мало того, що з трьох кас працювала тільки одна за даними операціями, так касир ще у робочий час по робочому телефоні вирішувала власні проблеми, вирішувала, який коньяк купувати, але сказала грубим тоном, щоб зачекала, бо вона вирішує проблеми з банкоматом! Звати її Даневич Оксана Володимирівна, працює за адресою м. Вінниця вул. Червоноармійська, 4!
Того ж дня, я звернулась у відділення у м. Вінниці пр. Космонавтів, 24, де мені відкривали рахунок, щоб перевірити його стан, так мені сказали, що вони не можуть надати таку інформацію, бо їх відділення не надає інформацію саме по цьому рахунку. Як там можна працювати???? Хоча повторю, відкривали цей рахунок саме в цьому відділенні! Вони відправили в другий кінець міста, де я почула таку ж відповідь!!! А як потім вияснилось, все таки на пр. Космонавтів займаються тим рахунком, який мене цікавив, але я вже витрати півтори години на переїзди з відділення у відділення! Ах да, працівник на пр. Космонавтів надав мені невірну інформацію Омельчук Оксана Михайлівна! Коли виявила бажання зняти всі гроші з картки і закрити її, то від працівника прозвучало обурливе питання " і мелочь тоже?!"! мені не жаль тих 20 копійок, але вони точно не повинні таким чином спілкуватись з клієнтами!!!
Банкомати їхні… Це ще одна сумна історія… Так для прикладу банкомат за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе в них більше часу не працює, ніж працює, а коли і працює, то більшість часу там просто не має готівки. Банкомат поставили доволі недавно і вже такі проблеми з ним?! То для чого його взагалі було ставити??!!!
І взагалі банк жахливий!!! Люби, ніколи не зв'язуйтесь з ними, виберіть інші, ті, які надають більш якісно послуги і точно знаю, що вони можуть робити, а що не їхня компетенція, а не ганяють вас по місту, як собаку!!!