Голова Правління Євробанку - на аркуші паперу???

elast 16 грудня 2015, 15:54
Відділення за адресою: Київ, бул. Тараса Шевченко, 35
Цікава ситуація: Коли виникають проблеми з розрахунками в іноземній валюті через некомпетентність працівників, достукатись до правління банку чи заступників неможливо. В серпні чекала 3 години, не дочекалась. Дзвонила два рази — не записують.Сьогодні дзвоню до секретаря, щоб записатися на прийом- неможливо. Потрібно написати письмову заяву і чекати відповіді протягом місяця. Зате на секретаря покладають обов'язки вирішувати всі питання, пов'язані з неякісним обслуговуванням. В одному місяці по одному і тому ж контракту заявки на покупку валюти приймають, в іншому — ні. Я вражена безвідповідальністю органів правління. А, можливо, їх немає, тільки на папері ??? Секретарі керують банком… Виходячи з вищевказаного, за відсутності керівного складу банку, потрібно розривати договір
Євробанк
LUCHKOVAN 16 грудня 2015, 16:43
Добрый день.
Уважаемый клиент, мы приносим свои извинения за то, что Ваше обращение не было оперативно рассмотрено, однако обращаем Ваше внимание, что для оперативного решения вопросов клиентов в ПАТ КБ «ЕВРОБАНК» работает горячая линия 0800-600-800 либо (044)584-22-22 с 09:00 до 19:00 с понедельника по пятницу.
Для решения вопросов, связанных с обслуживанием платежных карт, — горячая линия 0800-600-800 либо (044)584-22-22 работает круглосуточно.

На сайте ПАТ КБ «ЕВРОБАНК» у клиентов есть возможность заказать обратный звонок https://www.eurobank-ua.com/obratnaya-svyaz/zakazat-obratnyij-zvonok либо оставить свое сообщение https://www.eurobank-ua.com/obratnaya-svyaz/zadat-vopros. Все обращения рассматриваются не позднее следующего рабочего дня в зависимости от времени регистрации обращения.

Для оперативного решения Вашего вопроса просим Вас связаться с нами любым из предложенных способов.
Мінфін
Відповідь адміністратора
17 грудня 2015, 16:16
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 17.12.2015).

elast
elast
17 грудня 2015, 17:28
Ви, Напевне, не читаєте уважно відгук. В ньому чітко відображено звернення в банк і їхня відповідь. В нас ніхто не реагує на звернення, тому що відповідальності не ІСНУЄ. Шкода за втрачений час.

Головна / Банки України 🏦 / Євробанк 💰 / Відгуки про Євробанку 📝 / Голова Правління Євробанку - на аркуші паперу???