Новогоднее поздравление от Дельта-банка

Odessa02 27 грудня 2015, 10:13
В папке «Спам» нашла письмо от Дельты:

Шановний(а)

Даним листом повідомляємо Вам про те, що Ваша кредитна справа (кредитний договір № 00 передана до Відділу претензійно-позовної роботи Дельта Банку.

З моменту реєстрації та прийому до розгляду юристами АТ «Дельта Банк» Вашої справи — Ви втрачаєте можливість скористатися перевагами досудового стягнення.
Ваш борг: UAH
Строк сплати: ТЕРМІНОВО

Сплатіть борг у розмірі UAH, в іншому разі Вам не уникнути наступних наслідків:

Оплата судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи про стягнення заборгованості.
Понесення Вами витрат, пов'язаних з явкою до суду.
Виклику третіх осіб (знайомих, родичів) як свідків у справі.
Перспективи стягнення заборгованості в примусовому порядку органами Державної Виконавчої Служби через арешт та реалізацію майна.

Починаючи з 06.01.2016 року Ваша справа буде передана на розгляд юристів для подальшого стягнення боргу у судовому порядку. У разі необхідності для поверненння боргу буде залучено Державну Виконавчу Службу. В рамках роботи Відділу претензійно-позовної роботи буде направлено позов до суду, а в подальшому- заява до Державної Виконавчої Служби, робота буде проводитись у тісній співпраці з державними органами, безпосередньо по місцю реєстраціі боржника.

Детальну інформацію щодо умов погашення боргу Ви можете отримати у фахівців відділу по роботі з простроченою заборгованістю фізичних осіб Банку в робочі дні з 08:00 до 20:00 години за номером (044) 428 95 96.

И прилагают новые реквизиты. Вот я думаю — продолжать платить свой ежемесячный платеж по старым реквизитам или по новым?
У кого какие соображения?
28 грудня 2015, 9:34
Odessa02, доброе утро,
отмечаем, что по старым реквизитам платежи не зачисляются. У Вас есть возможность вносить платежи в отделениях Дельта Банка или любого другого банка. Важно отметить, что при внесении средств через кассу Дельта Банка достаточно номера расчетного счета, а при оплате в любом другом банке нужно указывать все актуальные реквизиты: deltabank.com.ua/ru/press/news/2015/12/2276/

alenasvet
alenasvet
27 грудня 2015, 12:47
А что тут соображать, ели хотите заняться благотворительностью то платите на старый счет, если на погашения кредита, то конечно по новым реквизитам, кстати на их сайте можно легко проверить совпадает ли счет, так как там должна быть информация о смене реквизитов.
29 грудня 2015, 11:43
Хм, дельта придумала новый понт интересно
Перестаньте вестись на подобный бред. Если я напишу Вам что я подал в суд на Вас за то что Вы пьете чай из не очень помытой чашки — Вы будете предпринимать какие либо меры?! Правильно — НЕТ) Считайте что это письмо дельты имеет такой же смысл) Позвольте поинтересоваться, какой у Вас долг и есть ли просрочка по выплатам?
30 грудня 2015, 15:39
Тоже получила такое письмецо, вот именно интересно по каким реквезитам оплачивать по почте присылают одни, на эмейл другие, а на ихним сайте совсем другие, что делать?
30 грудня 2015, 16:45
Слать их, далеко и на долго.
31 грудня 2015, 11:24
Ох если б можно было

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Новогоднее поздравление от Дельта-банка