Kvolodumur 2 листопада 2015, 12:27
Отримав лист з Дельта Банку про включення мене до списку відшкодувань у межах суми гарантованого вкладу за депозитним договором у Дельта Банку. Сума депозиту 6,400 доларів США.
Коли приїхав до банка партнера, мені повідомили, що до виплати сума складає лише 120 грн.
Відповідно до ст. 26 Закону про гарантування вкладів, Фонд самостійно не вправі зменшувати суми гарантованої виплати!
Чому сума у межах гарантованого відшкодування складає 120 грн. ???????
2 листопада 2015, 12:58
Kvolodumur, доброго дня,
для уточнення вказаної Вами інформації рекомендуємо зателефонувати до Контакт-Центру Дельта Банку (044 428 95 95 або 0 800 500 600) або звернутись з письмовою заявою на ім'я уповноваженої особи ФГВФО на ліквідацію АТ «Дельта Банк» Кадирова В.В.

Kvolodumur
Kvolodumur
6 листопада 2015, 17:38
Доброго дня! Дякую за пораду!
Скажіть будь ласка, якщо подавати позов з 1 вимогою: 1. Зобовязати уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Дельта Банк» подати до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб додаткову інформацію стосовно збільшення кількості вкладників за рахунок ПІБ, якому необхідно здійснити виплати відшкодування коштів за вкладами в ПАТ «Дельта Банк» за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
Цієї вимоги достатньо, щоб не платити судовий збір за вимогу визнати дії протиправними щодо визнання договору нікчемним?!?!?!