Чи будуть здійснювати виплати взагалі після 14,09,2015??

soksana 15 вересня 2015, 10:10
Добрий день, якщо не встигли отримати кошти по депозиту 14,09,2015, виплати ще взагалі будуть здійснюватися чи вже ні?
15 вересня 2015, 10:25
soksana, для завершення технологічного циклу банк призупиняє виплати коштів у межах гарантованої суми відшкодування за вкладами за 2 тижні до закінчення строку дії тимчасової адміністрації (02.10.2015р.). Цей час необхідний, щоб підвести підсумки вже здійснених виплат через банки-партнери, підготувати звіти для ФГВФО, повернути залишки невиплачених коштів та сформувати реєстри вкладників для здійснення подальших виплат.
Не хвилюйтесь, кошти в межах гарантованої суми відшкодування за вкладом Ви зможете отримати дещо пізніше. Про початок та строк здійснення таких виплат, а також про перелік банків, через які здійснюватимуться виплати, буде оголошено на офіційному сайті ФГВФО — www.fg.gov.ua та на сайті АТ «Дельта Банк» www.deltabank.com.ua. Рекомендуємо слідкувати за новинами.

Sergіy Podik
Sergіy Podik
15 вересня 2015, 14:09
Как трогательно — «Не хвилюйтесь....».

Быстрей бы ликвидация. 7 месяцев уже деньги не отдают…

Дмитрий Козырев
Дмитрий Козырев
15 вересня 2015, 17:39
Spodik, ну это наверное с числа 12 октября?
16 вересня 2015, 9:37
Ну написали же люди. «дещо пізніше»------- что нам вкладчикам непонятно.???
16 вересня 2015, 9:46
Точность — вежливость королей; браво Дельта за конкретные ответы на вопросы!!! PS: смех сквозь слезы.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Чи будуть здійснювати виплати взагалі після 14,09,2015??