запитання до Дельта про відсотки по депозитах

naranga 28 серпня 2015, 18:40
чи можна тепер отримати свої відсотки по депозиту в звязку з таким повідомленням? Протягом поточного тижня запланований продаж активів дев’яти неплатоспроможних банків на загальну суму більше 225 млн грн.

Зокрема, виставляються основні засоби… та ПАТ «Дельта Банк» — на 16,86 млн грн. Напишіть які документи треба принести вам? Мені працівники говорили, що відсотки можна буде отримувати, коли продаватимуть активи.
31 серпня 2015, 9:26
narangа, зобов'язання з виплати відсотків за вкладами, нарахованих під час здійснення тимчасової адміністрації, задовольняються за рахунок коштів, одержаних в результаті ліквідації та реалізації майна банку у четверту чергу, встановлену статтею 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».
У випадку відкликання банківської ліцензії у Вас буде можливість письмово звернутися до Ліквідатора протягом 30 днів з дня публікації оголошення про ліквідацію банку у газеті «Голос України» із заявою, паспортом та ідентифікаційним кодом.
Рекомендуємо слідкувати за новинами на офіційних сайтах ФГВ та Дельта Банку.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / запитання до Дельта про відсотки по депозитах