У Укрексімбанку Львів не дали ні цента!

juli4ok 16 червня 2015, 16:03
Добрий день друзі по нещастю… Як це вже достало все! У мене лише на карточці відсотків від депозиту що ще не закінчився 1200 грн і ті не можуть віддати, записують на серпень, в іншому відділені на вересень! Це безпредєл! Я багатодітна мама… Дурдом! Хтось вже забрав якісь суми у Львові і як саме? поділіться!

16 червня 2015, 16:15
Дозвонилась на гарячу лінії ФГВ. розповіла свою ситуацію, мені сказали написати у довільній формі заяву до Кадирова Владислава Володимировича м. Київ вул.Щорса 36б індекс 01133. Думаєте допоможуть?
16 червня 2015, 16:38
Так запишитесь, придите в назначенное время и получите. не хотите ждать-едьте в ту область, где выплачивает не укрэксим, ждать не придется, но потратитесь на дорогу.
16 червня 2015, 16:46
Все б нічого, але чому одним дають а таку суму малу не можуть видати7! на офіційному сайті пише що 90 млн. грн вже цей банк виплатив вкладникам! І як то розуміти! Візьму трьох дітей своїх і піду просто до начальника хай мені поянить чому то так, хай тільки попробує мені ті гроші не дати.
16 червня 2015, 17:06
10 тысяч человек хотят получить свои деньги, кто сто гривен, кто 100 тысяч.
физически выплатить в один день невозможно, поэтому сделали запись. кто успел дозвониться-получит раньше, кто не успел позже. зачем идти в отделение и устраивать скандалы? чем вы лучше тех, кто записался по телефону? ну придете, покричите, вам вне очереди выдадут деньги за счет того, кто записался по телефону. он придет и естественно будет возмущен, т.к. ничего не получит из за вас. начнется хаос.
Еще раз:
телефон-запись-визит в банк по месту. это долго
телефон-запись-визит в банк в другой области. это быстро, но затратно.
16 червня 2015, 17:15
Ни на один из телефонов отделений невозможно дозвониться!
DeltaBank
DeltaBank
16 червня 2015, 17:31
Barbav, juli4ok, обращаем Ваше внимание, что банк-партнер через который можно получить выплаты в рамках гарантированной суммы определяется по адресу прописки. Если для выплат средств определен Укрэксимбанк, то обратиться за выплатами можно только на отделение Укрэксимбанка на всей территории Украины. Изменить банк-партнер нельзя.
16 червня 2015, 17:38
Спасибо
16 червня 2015, 19:02
Не потрібно спекулювати дітьми.Ви не кращі від інших.Потрібно було дзвонити в перші дні, а не чекати манни небесної, не правда, що додзвонитись не можна. Самі винні.Втратите, так вам і потрібно,істеричка-беспредел, доостаало, діставало, чи дістало?
Moroz9
Moroz9
16 червня 2015, 19:38
Naklitskyy, про які спекуляції мова? Є закон, гроші мають повертати за першою вимогою. Якщо банк не може, то треба вибирати інший, який зможе. Вибачте, через таких ватників як ви ми будемо ще 100 років нерозвиненою державою.

Мені 500 грн будуть місяц повертати. Навіщо такий банк-агент? Типу підзаробить під шумок на лопухах????*
16 червня 2015, 20:02
Зверніться з цією пропозицією в ФГВ.Раніше потрібно було обурюватись, а не відлежуватись на дивані і жувати вату.На що ви надіялись? Чому ви не опилювали законом видати вам депозит за першою вимогою.Ви підтримуете своїм мовчанням беззаконня.Може ви ватник, якщо розумієте тлумачення цього вислову?
17 червня 2015, 15:21
Підтримую вашу думку) Усім мають повертати за вимогою.
17 червня 2015, 15:18
Ну звичайно, я спекулюю… Я була з 11 числа у всіх відділеннях черги кілометрові, по тел не дозвонитись, з 3 дітьми 6 3 і 2 роки дуже легко стояти в черзі 300 номером напевно. Як ви думате? І всеодно записали на серпень. Чекали під відділенням манни з неба =)
central
central
16 червня 2015, 20:06
В перший день (11.06) під ьанком люду було -завалісь ..І штовханина ..і матюкі… Затім просто була пропозиція з черги.так як банківським працівникам було *по фігу* (а телефони *зайнято * )… Почалися записи *вживу *… на 15.16.17 ..і тп. банківськими працівниками.!.. А далі (знаю) тел філій почали вже записувати на наступні дні…
ПС… Сьогодні отримали сумму по депозиту… Доречі -багато пенсіонерів (бачив) залишають кошти на нових депозитах!..
toker
toker
17 червня 2015, 10:17
Записався в четвер, забрав вчора всю суму (200к) у відділенні на Федьковича.
17 червня 2015, 15:21
Вітаю, що скажеш)

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / У Укрексімбанку Львів не дали ні цента!