Допоможіть з Укрексімбанком!!!!

Korica 12 червня 2015, 10:33
Яким чином я можу повернути свої кошти? Розкажіть як виглядає процедура. На гарячу лінію укрексім і дельта додзвонилася, в списках є. Далі до відділення додзвонитися не можу і в черзі вистояти не в силі, бо вагітна.
Судячи з відгуків все складно з цим банком. Дякую за допомогу.
12 червня 2015, 10:35
Korica, для отримання виплат Вам необхідно:
1. Попередньо звернутися до Укрексімбанку для перевірки інформації за телефоном Контакт-центру +38 (044) 247-80-10.
2. Для реєстрації на отримання виплат звернутися за телефоном найближчого відділення Укрексімбанку та назвати свій реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), ПІБ, серію та номер паспорта.
3. Погодити дату, час та адресу зручного для отримання вкладу відділення Укрексімбанку по всій Україні.
4. У визначений час та день звернутися до обраного відділення Укрексімбанку та отримати належну суму виплати. При собі мати паспорт та довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), а також, бажано, копію договору на розміщення вкладу в АТ «Дельта Банк».

naklitskyy
naklitskyy
12 червня 2015, 11:01
Відразу дзвоніть у відділення і записуйтесь на виплату.Там і перевірять чи є в списку.Якщо немає дзвоніть на гарячу лінію дельти 0800500600.
sanya777
sanya777
12 червня 2015, 12:22
У мене так було. Укрексім м. Ужгород. Учора прийшов на 9,00 черга була чол 7, почекав півчаса, дав паспорт, почекав хв 10 дали талончик на сьогодні. Сьогодні прийшов була черга чол 6, почекав півчаса і все сів за столик до працівниці, доречі досить мила тьотя, але я не про це, так от посидів хв 10 і в касу отримав в Укрексімі, м. Ужгород. в грн по курсу 26,85. УРА!
Korica
Korica
12 червня 2015, 12:24
Дякую за поради. Але на гарячі лінії я додзвонилася. В списках я є. Про це писала вище.
Шановний Дельтабанк, інформацію з сайту Укрексім читала і знаю. Але в реальності чоловік 500 черги біля відділення. Бо постійно зайнятий номер.