Знущання Дельти в онлайн!!! Вже 1250грн.!!!

Astronom 25 грудня 2014, 20:29
Можливо вже досить розповідати «казки» про покращення!!! В дельтаплатежах вже урізали ліміт на перекидання з карти на карту — 1250грн. Мастеркарт від дельти обслуговуються ТІЛЬКИ в касі банку!!!
Досить терпіти знущання власника банку… він відкрито шантажує НБУ та фонд гарантування вкладів!!! — виторговуючи собі дивіденти… Дуже багато хороших працівників банку виявилися заручниками ситуації… деяких вже не застанеш у відділеннях — розбігаються!!! Хто ж терпітиме відкриту брехню керівництва та нервові зриви «щасливих» вкладників!!!
26 грудня 2014, 12:27
Шановний Astronom,
на даний момент Банком встановлені тимчасові обмеження на операції переказів коштів на карти інших банків за допомогою СДБО «myDELTA», «Дельта Платежі», при використанні сервису «Pay2you». Загальна сума вказаних операцій не може перевищувати 500 грн. на добу за одним рахунком клієнта. На сьогодняшній день пропонуємо Вам проводити операції в рамках встановлених лімітів.

Dana23
Dana23
25 грудня 2014, 21:05
С мастер карт можно перевести деньги через дельта платежи на визу карт любого банка
я сегодня с мастер карт перевела 500 грн на приват карту
25 грудня 2014, 21:20
Аналогично без проблем с мастер карт перевел 500 грн в сбербанк. А что вы хотели с такой паникой, банк деньги не печатает.
25 грудня 2014, 21:36
У меня с Мастеркард не переводит ни на Визу, ни на МК другого банка. Уточняла у экономиста в отделении. Сказал, потому что это карта для социальных выплат. Подскажите пожалуйста, у Вас МК для социальных выплат или депозитная?
zzazza
zzazza
25 грудня 2014, 23:53
Бред. Я перевожу с социальной МК на карту Виза Приватбанка.
25 грудня 2014, 21:41
Наверно депозитная. Мне ее дали при открытии депозита.
25 грудня 2014, 21:57
Понятно, спасибо большое!

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Знущання Дельти в онлайн!!! Вже 1250грн.!!!