Валютний депозит львів

Domosed 10 грудня 2014, 17:29
Поділіться досвідом хто забрав валюту у Львові хоч частинками, хто може допомогти у Львові з керівництва? калинець на валовій нічого не може вирішити (шкода що великий начальник), частіше його немає на місці ніж є, а на відділеннях начальники кажуть звертатись тільки до нього. Як бути?

10 грудня 2014, 17:48
А якщо серйозно?
pavelmorozov
pavelmorozov
10 грудня 2014, 17:52
Пробуйте домовлятись з нач відділення за відкат 10-15%
10 грудня 2014, 17:56
А нач.на Коперника піде на таке? Якщо не секрет, в якому відділенні ви мали депозит і чи забрали. Дякую
10 грудня 2014, 18:30
На коперніка я думаю варто спробувати ). Я там забирав у вересні трохи доларів, але після дзвінка з Валова. Видавали тишком нишком, щоб ніхто не побачив з клієнтів. Начальник на коперніка схожий на того, з ким завжди можна домовитись )
10 грудня 2014, 18:41
Зрозуміло, але тоді з калинцем треба бути знайомим, чи він і простим звичайним клієнтам помагає?
10 грудня 2014, 18:46
Не знаю, але я думаю за відкат домовитись можна
за мене просто телефонували калинцю з києва, а він мене вже відправив на коперніка. Але начальник на коперніка також хитрий, намагався мене у дельта клуб затягнути )
10 грудня 2014, 18:53
А з Києва з головного банку, і що таке дельта клуб?
10 грудня 2014, 19:01
З Києва так, з головного
Дельта клуб — це такий пакет послуг, де до золотої або платинової картки додаються додаткові сервіси, такі як конс'єрж, страхування на рік при віїзді закордон, особистий консультант, тощо. Там має бути на рахунку 150 тис для золотої та здається 200 тис для платинової картки, плюс обслуговування вартує десь 200 грн на місяць чи щось таке
Якщо цікаво — йдіть на коперніка на другий поверх до Іванки, саме вона цим займається у Львові, якщо ще не звільнилась
10 грудня 2014, 19:14
Добре, якщо вступити в цей дельта клуб, то він обіцяє що валютний депозит поверне?
10 грудня 2014, 21:38
Я в клуб не вступив, але не думаю що зараз це щось дасть.
Стосовно суми, тоді я не намагався забрати гроші з дельти, мені просто потрібні були долари, близько 1 тис, хотів зняти зі свого рахунку, але не зміг. Довелося знайти людину яка за мене попросила, але я нікому ні копійки не заплатив за це.
Гроші отримав за 2 заходи на коперніка, іншим тоді давали по 20 доларів, а мені по 300. Коли заходив за доларами ще зняв у касі 10 тис грн однією транзакцією, це мене заспокоїло і я більше не знімав деякий час.
Наразі знімають гривню, а валюта так і лежить на рахунку, як її зараз зняти без втрат не знаю, напевно буде лежати до весни.
10 грудня 2014, 19:16
І яка приблизна сума в валюті у вас була — до 200 т. грн.чи більша і протягом якого часу вам довелось забрати кошти. Наперед дякую за відповідь
10 грудня 2014, 18:31
Я к нему ходил в середине октября или в начале, он начальник туалета, решает не более, чем с какой стороны начать пол мыть. Я после разговора с ним понял, что туда больше ходить нечего и как раз тогда пришла в голову идея выводить через букмекерскую. Так что от похода к нему всё таки толк был!
10 грудня 2014, 20:20
Ну и как выводить?
10 грудня 2014, 21:36
Выводить через букмекерскую на карту другого банка, который выдаёт валюту, типа привата.
10 грудня 2014, 23:41
Цена вопроса?