ВИВЕДЕННЯ КОШТІВ

Apollo 10 грудня 2014, 15:34
Доброго часу доби. Питання клієнтам Дельта-банку. Вже неодноразово переводив через додаток Pay2You, та дельтаплатежі із однієї карти. Зараз є потреба у великій сумі, А любий банк так просто не віддасть. Отже:

1 — які ще крім Pay2You та Дельтаплатежі, реалні способи та додатки щоб виводити гроші (використовую карти Приватбанку)?
2 — чи реально можливо вивести за 1 день суму більше чим 5000,00 грн із однієї карти?
3 — чи реально здійснювати подібні операції по всім своїм картам Мастеркард, (попередньо в інтернетбанкінгу перекинувши кошти), щоб збільшити сумарно суму виводу?

4 — максимально можлива сума видачі коштів через термінали?

Всім дякую за відповідь!

bodun
bodun
10 грудня 2014, 15:41
Ну еще через мудельту 2500 — итого 7500.
Там тоже лимит дневной, плюс дольше будет по реквизитам идти.
Helga456
Helga456
10 грудня 2014, 15:51
Через майДельта платежи висят у меня с 26.11.14г.Со счета списались, в статусе«проведены», но на другой банк(ПУМБ) так и до сих пор не дошли.Сомнительный вывод средств.
10 грудня 2014, 16:39
У меня тоже так: платежи висят с 30.1114 с.г. и что делать. Дозвониться и сделать «запит» в майДельта НЕЛЬЗЯ!
10 грудня 2014, 16:00
Дякую, myDelta навіть не розглядаю, ще у хороші часи банку платежі ішли мінімум 2 дні. Хто пробував сервіс Портмоне, та приватбанківські додатки?
edikivc
edikivc
10 грудня 2014, 16:32
У меня таким способом списалось 500, а затем вернулось обратно! Приват-банк транзакций не видит!
10 грудня 2014, 16:40
Портмане отлично работает с Приватовскими картами, при условии установленного лимита по карте. За секунду проходят платежи Укртелеком, интернет «Воля».
10 грудня 2014, 16:08
Крім pay2you і delta платежі, я використовував https://sendmoney.privatbank.ua/ — на приват кредитку без комісії. Гроші перекидаються миттєво! Вчора і сьогодні здійснював операції на
10 грудня 2014, 16:16
Мене більше цікавить пункт 2 та пункк 3 в моєму списку… маєте можливіть відповісти?
10 грудня 2014, 16:25
2. Реально! На моєму прикладі: в мене є сестра і батько які також мають рахунки відкриті в дельтабанку (ощадні карти) я можу перекинути 2500 кожному — платежі проходять миттєво! пізніше перекидаю використовуючи sendmoney якщо ще потрібно то знімаю по 500грн в банкоматі з кожної карти, якщо постаратися то на моєму прикладі можна вивести 9000грн/день. Якщо є тільки один рахунок відповідно більше 3000грн не получиться
Ruslan Samoylenko
Ruslan Samoylenko
10 грудня 2014, 16:34
Только что пробовал и sendmoney, и pay2you, не переводят.
10 грудня 2014, 16:55
На карту какого банка не переводят? Вроде бы На карту «Универсальная»/«Универсальная Gold» Бесплатно Приватбанка, но я лично не пробовала…
Андрюха Луганський
Андрюха Луганський
10 грудня 2014, 16:53
Вариант по п.3 — еще недавно работал. Как в последние дни не в курсе.