Нас ...

tiesto2014 25 листопада 2014, 1:54
В річницю Революції Гідності мушу визнати, що я, що гідність моя втоптана Дельтабанком нижче плінтуса. Щодня ходити і виклянчувати свої, чесно і важко зароблені гроші, це поза межами добра і зла.

Я не псіхував, не закочував істерики у відділеннях. Так, буйним гроші віддають охочіше, щоб відстали. Але я не такий, я вибрав тактику щоденного нудного, але постійного довбання об стіну. Мирно, спокійно, тільки включити смикалку, і все піде.

1. терміново відкрив родичам найпростіші ощадні картки
2. через MyDelta переказував лише на картки в Дельтабанку, щоб суми не зависали
3. відкрив кілька віртуальних карток для переказів через «Дельта Платежі» і pay2you (це різні системи, з окремими лімітами)
4. класично щоденно обходив усі відділення, витягував з банкоматів

Загальні висновки:

Перші дзвіночки, що банк, мяко кажучи, дивний, були ще тоді, коли приємні дівчата-працівники жваво розповідали різні «схеми», як заробляти на поверненнях відсотків при покупках, як в останній робочий день обнуляти рахунок, щоб не платити абонплату.

Останні дзвінки — це лапша про вливання коштів інвесторів, яке от-от настане. То в середині листопада, то вже на початку грудня, а за останньою, «найчеснішою» і найперевіренішою інфою — в середині січня :)

Це ж класична розводка, афера — сфокусувати увагу жертви на мізері, на копійках, в той момент витягуючи значно більше. От жадні клієнти і велися на «безкоштовне» обслуговування, великі проценти депозитів, різні схемки і т.д.

Жадність

Я —, повівся на красиві проценти по депозитах і зручність їх оформлення. Жадність дуже дорого коштує. Але якщо її побороти, то це все одно буде вигідніше, ніж втратити все.

Я вирішив для себе негайно вивести усі кошти з цієї канторки (навіть язик не повертається назвати це «» банком). З будь-якими втратами, але вивести і обнулити рахунки. Чого і вам бажаю: пошвидше це усвідомити і здійснити.

toker
toker
25 листопада 2014, 14:49
В мене аналогічне ставлення до банку. Розвели мене процентами, ну а я лох попався, буває. Надіюсь вивести всі гроші поки не настали часи видавання по 100 грн.