Заявление в прокуратуру часть 1

________________________
________________________

Іванова Ивана

З А Я В А

Я, Іванов Иван, з вимогами статті 383 Кримінального кодексу України ознайомлений, а саме, що завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу дізнання про вчинення злочину — карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років. Ті самі дії, поєднані з обвинуваченням особи в тяжкому чи особливо тяжкому злочині або із штучним створенням доказів обвинувачення, а також вчинені з корисливих мотивів, — караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

23 вересня 2014 року мною було замовлено послугу переведення коштів у розмірі ххххх (ххх тисяч п’ятсот) доларів США з власного рахунку, відкритому у ПАТ «Дельта Банк», на власний рахунок, відкритий у ПАТ «ХХХХбанк». Вартість послуги складає 3% від суми переказу – ХХХ доларів США. Послуга була повністю оплачена у гривневому еквіваленті (згідно чинного законодавства України). Станом на 24 жовтня 2014 року ПАТ «Дельта Банк» замовлену послугу не виконано та жодних пояснень з боку ПАТ «Дельта Банк» не надано. Згідно постанови НБУ №320 банківські перекази в межах України виконуються у термін 3 банківські дні.

У зв’язку з вищевикладеним вважаю, що у діях посадових осіб Публічне акціонерне товариство «Дельта Банк», що знаходиться за адресою 01133, м. Київ, вул. Щорса, 36-Б, а саме голови правління та начальника відділення ПАТ «Дельта Банк» за адресою 01133, м. Київ, вул. Щорса, 36-Б, можуть вбачатися ознаки діянь, передбачених ст. 190 (Шахрайство). Згідно ст.190 шахрайством являється заволодіння чужим майном або придбання права на

vitalyi84
vitalyi84
20 листопада 2014, 13:47
Это свифт перевод и он международный, так как в нем есть банк-корреспондент, по этому ссылаться на постанову 320 нелогично.
ieugen
ieugen
20 листопада 2014, 13:59
На єту постанову сослался банк при моем запросе какими нормами он руководствуется при выполнении свифт переводов.