Шановні. Об'єднуємось в боротьбі з Дельтою

tanyamirtex 21 жовтня 2014, 14:43
Шановні — тут тисячі владників, з яких просто знущаються/інакше назвати ніяк не можна/. Сама писала декілька заяв і звернень сюди, кошти просто переоформила, домовляючись про виплату десятої частини вкладу. Пройшло півтора місяця. Щоденно відвідую відділення/дозвонитись нереально/, за цей час «каплями» виплатили 300$. І все… Але саме головне, що всі заяви просто ігноруються, ніякого співчуття до хворої людини, яка просто приходить і просить частинку свого вкладу… Думаю всі з цим відношенням зіткуниль… Просто нема де захиститись… Ну повинні ж бути якісь методи боротьби з цим!!! Можливо є тут юристи, чи люди, які більше розбираються, як вірно зробити… Писати сюди, на Дельту — це вже просто марне витрачання часу… Давайте створимо якусь ініціативну групу- " ошуканих вкладників", зареєструємось в скайпі, чи ще де… Ну а далі — якісь колективні звернення, акції -до керівництва, хоть і до Гонтарьової… Ну допоки банк, хоч якось існує… Скільки ж можна мовчати…
21 жовтня 2014, 14:59
Шановна tanyamirtex,
запевнюємо, керівництвом Банку вживаються всі можливі заходи для безперебійного обслуговування всіх Клієнтів і забезпечення депозитних виплат відповідно до норм, встановлених НБУ щодо видачі грошових коштів з депозитних рахунків.

tanyamirtex
tanyamirtex
21 жовтня 2014, 15:08
Шановна Дельта- прохання не затрудняти себе і не відповідати. Такі стандартні відповіді я вже разів десять отримувала. І як видно з даного сайту- всі теж… А що робиться? Які заходи… Конкретно??? якщо у вересні ще можна було надіятись отримати хоть по100 доларів, то нині вже третю неділю — взагалі нічого

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Шановні. Об'єднуємось в боротьбі з Дельтою