«Поверніть вклад онкохворому» тиждень потому

Dmitry36 17 жовтня 2014, 12:38
Доброго дня!
Звертаюсь від імені свого батька вдруге (1-ше звернення – 10.10.14 «Поверніть вклад онкохворому»). За тиждень, що минув, вирішення виплати валютного депозиту не просунулось ні на крок, а так званий «профільний підрозділ» з нами так і не зв’язався… Жодної пропозиції (не враховуючи видачі в гривні по курсу 12,8 (!) по 15 тис.грн. в день, яка була озвучена працівником відділення ще 08.10.14), жодного діалогу – цілковите зневажливе мовчання (читай: ігнорування), яке виснажує нервову систему і без того глибоко хворої людини!
Виправте мене, якщо я помиляюсь, але, на мою думку, найцінніший скарб будь-якого банку – це довіра його вкладників, заощадження яких й «годують» економіку успішної країни, але, певно, не в нашому випадку… Розумію, що довіру слід заслужити – і це важка щоденна праця, помножена на високий професіоналізм, терпіння та глибоку повагу до своїх клієнтів та законів, а ще – це чесність та сміливість визнавати власні помилки.
17 жовтня 2014, 13:00
Уважаемый Dmitry36,
обращение находится в работе. Мы принимаем необходимые меры для урегулирования ситуации в максимально короткий срок.
Спасибо за обращение.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / «Поверніть вклад онкохворому» тиждень потому