Депозити

TornadoF6 29 вересня 2014, 17:51
Зараз НБУ позволяє затягувати повернення депозитів, але Дельта сплачує відсотки депозитів в повному обсязі! Гривня в касі є завжди, валюту потрібно замовляти в менеджерів. Валюта як тільки появляться, менеджер перезвонює і на протязі години можна забрати. Сьогодні обійшов декілька відділень в центрі і все спокійно, кредитні центри працюють і навідь кредитують!
29 вересня 2014, 19:31
Уважаемый TornadoF6,
благодарим Вас за отзыв.
Мы рады видеть Вас среди Клиентов нашего Банка.
Надеемся на долгосрочное сотрудничество!

29 вересня 2014, 17:52
НБУ ничего подобного не позволяет.
Гривны в кассе нет и даже заказы на гривну принимать отказываются.
29 вересня 2014, 17:57
Це негласно НБУ позволяє банкам не повертати або затягувати віддачу депозитів, оскільки НБУ змушений при відтокові депозитів надавати рефінансування банкам!
29 вересня 2014, 18:21
Та кого вы слушаете?! это чудо, под ником TornadoF6 уже однажды подобную ересь писал и администрация сайта затребовала у него документы, подтв., что он вкладчик банка и это чудо быстро пропало, а теперь снова вылезло
29 вересня 2014, 18:21
Интересно, сотрудникам банка доплачивают за то, что они пытаются своими комментами выбелить банк банкрот?
29 вересня 2014, 18:45
Я вимагаю трішки більше поваги, я тут нікого не ображаю і прошу мене не ображати! В мене адмін вимагав надати повну інформацію по банківських вкладах, яка є банківською таємницею. Я відмовився і все що я пишу це відкрита інформація яку можна перевірити через відділення Дельти в якому я обслуговуюся.
29 вересня 2014, 18:57
Какое уважение к брехунам?
29 вересня 2014, 20:15
Я не брехун і обєктивно надаю інформацію про роботу Дельти у Львові!
sova2305
sova2305
29 вересня 2014, 22:26
Судя по ситуации НБУ позволяет это только дельте, а тихо в отделения так как банк не кредитует, депозиты не выдает, а ходить на экскурсию что бы узнать что сегодня опять не было инкасации нет смысла
30 вересня 2014, 0:44
Не правда так нагліють зараз майже всі банки
Михаил Щукин
Михаил Щукин
30 вересня 2014, 5:43
Вранье Приват выдает деньги а TornadoF6- это работник банка!!!
30 вересня 2014, 14:40
Не только приват, еще альфа, аваль, укрсоц, укрсиб, крещатик и много-много других
30 вересня 2014, 14:24
Укргазбанк тоже выдает, причем досрочно!
30 вересня 2014, 16:51
А СітікомерцБанк, ВіАйБі, Фінансова ініціатива, Фінанси та кредит також видають по вашому???
30 вересня 2014, 16:55
Т.е. Дельта уже в этой компании? Или сразу зачислим ее в тусовку Даниэля и Укрпромбанка?
30 вересня 2014, 19:55
А як можна говорити про банкротство банку і порівнювати банк з Приватом та ін???
30 вересня 2014, 19:44
А ви почитайте відгуки і скільки раз там вживається слово Банкрот! Ви розкидаєтесь словами, а в даній ситуації це не припустимо.