SvobodaU 24 вересня 2014, 17:27
Доброго дня, Миколаю Івановичу! Можу висловити Вам своє захоплення з огляду на Ваші таланти та займане на соціальній піраміді високе становище у такому молодому віці. Тепер зразу до справ, з огляду на Вашу зайнятість. В мережі Інтернет існує інформація, що приблизно у 2007 році, ще в часи Вашої праці в Укрсоцбанку, ТОВ «Траверз-буд» отримало в Укрсоцбанку кредит на 16, 785 млн. доларів США. Цей кредит пов’язують з Вашим ім’ям ( sxemy.com/publications/?id=10163&t=1&from=rss). На жаль, я вимушений був використати вищевказане посилання на сторінку сайту при зверненні до Укрсоцбанку. Можливо це буде Вам корисно для видалення такої сторінки, якщо вона недостовірна. Я сам мав неприємну історію з дрібним кредитом від Укрсоцбанку, коли в кризові часи не тільки переплатив по кредиту, але й вимушений був продати свою не єдину квартиру, адже умови виплати кредиту в Укрсоцбанку були для мене тяжкі. Уявляю, наскільки тяжко віддавати Укрсоцбанку мільйонний борг. Разом з тим, в мережі Інтернет існує інформація, що кредити Укрсоцбанк видавав під різні відсотки та на різних умовах. Мене дуже цікавить, під які відсотки могли взяти кредит співробітники Укрсоцбанку, коли Ви мали працювати в такому банку. Дуже буду вдячним за інформацію про інші пільгові умови кредитування в Укрсоцбанку. Укрсоцбанк чіткої відповіді на мої питання не надає. Користуючись нагодою, хочу щоб мені повідомили, як «Дельта-Банк» вирішує проблеми неповернення кредитів в ці тяжкі часи, коли курс долару США сягнув позначки 15 гривень за долар, хоча ще на початку 2014 навіть песимістично прогнозували курс не вище 10 гривень. Теж саме прошу повідомити і при прогнозованому курсі 13,12,11,10,9,8 гривень за долар, який є також вбивчим для боржників за валютними кредитами.
Відповідь можете надати на сторінці цього сайту.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Цей відзив адресую голові спостережної ради «Дельта-Банку» Лагуну Миколі Івановичу. Цей відзив не конфіденційний.