дурять людей!!! гроші зникають з карточки!!!! АФЕРИСТИ!!!!

anastasia27 16 травня 2014, 12:35
Ми брали кретит пару років назад, і за своечасне сплачування в установлений термін нам як " найкращим кліентам" видали карточку " 1 " на рахунку якоі було 4 000. Після зняття з рахунку потрібноі суми, нам приходило смс на телефом що ми до 20 числа маемо внести певну суму, ми все вносили своечасно і в більших розмірах чим вказано в смс. Потім нам збільшили суму до 10 000, ми користувались карткою і знову все вносили СВОЕЧАСНО І В БІЛЬШИХ РОЗМІРАХ. ніколи немогли провірити скільки грошей на карточці і скільки потрібно для того щоб іі закрити. а цього року як тільки ми поповняли рахунок то надругий третій день невистачало 2000 куди поділись гроші?? (ніхто незнімав) ось ми вирішили закрити карточку нам сказали що потрібно 18000!!! звідки вони взялись??????????? як ми все платили!!! а ще і інколи приходить смс що сплатити в 3х денний строк бо буде штраф (за що) ?? якщо ми все робим вірно. ПРОШУ ВІДПОВІСТИ ЯКНАЙСКОРІШЕ!!!
16 травня 2014, 13:40
Шановна anastasia27,
повідомляємо, що уточнювати фінансову інформацію по Вашому кредиту у Вас завжди є можливість наступними каналами зв'язку:
— зателефонувати до Контакт-Центру Банку за номерами: 044 428-95-95 або 0 800 500 600;
— за допомогою функціоналу «Запит до банку» через СДБО «myDELTA» (при наявності Стандартного доступу);
— через форму зворотнього зв'язку, яка розміщена на сайті Банку;
— за допомогою скайп-телефонії (deltabank_ukraine);
— надіслати лист на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.
Дякуємо за запитання.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / дурять людей!!! гроші зникають з карточки!!!! АФЕРИСТИ!!!!