Погрози дельта банку позбавленням свободи,та маніпуляція дітьми

kyznetsova 13 травня 2014, 13:16
У нас є заборгованість по кредитній карті, тому чоловіка скоротили і на
стягнення 2 дітей, 1 з них грудної, і на даний момент немає можливості
здійснити оплату, цей банк дзвонить і не пояснюючи нічого починає
грубити, не грубіянити і загрожувати різними способами.начинает загрожувати що посадить мого чоловіка не дасть спокою моїм дітям, я слухала уважно і кажу, ви не маєте права забирати що суд присудить те і буде, вона мені ні прощайся з чоловіком дуже стала грубіянити погрожувати, сил не було це слухати Я поклала трубку вона знову дзвонить я беру і кажу без будь ласка угроз.Нет все заново! я їй кажу що мені дадуть дитячі і заплатимо вона немає прощайтеся з чоловіком і все… люди добрі скажіть що це за банк такий маніпулювати дітьми і погрозами! платиш а сума кредиту тільки зростає а не втрачається… що робити? підкажіть…
13 травня 2014, 13:47
Шановна kyznetsova,
дозвольте зазначити, шо Банк завжди в індивідуальному порядку розглядає кожне звернення Клієнта. В зазначеній Вами ситуації, рекомендуємо відправити у Банк письмове звернення, а саме:
— заяву з описом причин, з яких у Вас немає можливості вносити платежі по кредиту своєчасно, завірену Вашим підписом;
— копіїї документів, які підтверджують Ваш матеріальний стан.
Відправити звернення у Вас є можливість будь-яким з перелічених каналів зв'язку:
— по факсу: 0-44-496-36-87;
— на e-mail: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua;
— на поштову адресу: 01133, м. Київ, вул. Щорса, 36-Б;
— або звернувшись у найближче до Вас відділення Дельта Банку.
Дякуємо за звернення!

useful
useful
13 травня 2014, 14:36
Поступает звонок – включаете громкую связь и записывайте разговор другим моб телефоном на диктофон. Затем заявление в милицию. Это работа такая есть, звонить и оскорблять людей, работникам банка за это деньги платят и есть план погашения по проблемным клиентам, не выполнил – не получишь премии, а может и части оклада.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Погрози дельта банку позбавленням свободи,та маніпуляція дітьми