хочу висливоти подяку «Дельта Банку»

viza 23 жовтня 2013, 13:43
Доброго дня, хочу висливоти подяку «Дельта Банку». З банком співпрацюю з 2008 року, раніше користувався лише кредитами, які надає банк в магазинах побутової техніки (умови найкращі, якщо інші банки надають кредит без переплати на 4-12місяців, то «Дельта до 24-х»), сплачував все вчасно, тому ніяких проблем небуло. На даний час маю короткостроковий депозит з автоматичним продовженням (нехочу залишати кошти на довгий термін, адже все може трапитись) та К.К. «Лояльну» (умови цілком задовольняють). Звісно ж, що незадоволених завжди більше, але якщо виконувати всі обов'язки перед банком, а головне якщо щось незрозуміло уточнювати, то все добре. Єдиною «проблемою» є те, що терміналів через які оплатити без комісії кредит чи поповнити карту мало (в Черкасах їх 3шт.), але це компенсується кращими умовами. Дотогож при відкритті депозиту відкрили «поточний рахунок (картка з якої можна оплатити все через інтернет банк)». Сьогодні знову поїду на відділення за черговими відсотками. Покищо негативного досвіду немаю. Надіюсь на подальшу співпрацю
23 жовтня 2013, 13:48
Шановний viza,
дякуємо за теплий відгук стосовно роботи Дельта Банку.
Ми раді бачити Вас серед наших Клієнтів і також сподіваємося, що наша співпраця буде такою ж плідною.

vvvvvvv777
vvvvvvv777
27 жовтня 2013, 11:34
Шановний viza, дуже за Вас радий, але багато невдоволених клієнтів виконують свої обов'язки, та в них не все добре ( взяти хоча б мене), а головне якщо щось незрозуміло — дуже складно це уточнити.
Можливо є гірші банки, але цей теж поганий.
Якщо Ви знаєтесь на банках, підкажіть в якому не працює гаряча лінія?